про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
Португалія

Відпочинок / тури в Португалію із Києва

Португалія - це казкова країна з багатою історією і національно-культурними традиціями. Колись від цих берегів відпливали каравели в далекі морські подорожі, під час яких було відкрито Новий Світ. Маленька Португалія була тоді досить великою державою, адже їй належала не менш як половина всього світу.

Португальці не можуть не викликати глибокого захоплення і поваги, оскільки не так давно багатюща і процвітаюча європейська держава, що мала колонії на кількох континентах, стрімко розвиваючись, зберегла свою гордість і гідність.

 

Тури і відпочинок в Португалії в 2024 г.

Горящі тури в Португалію
о. Мадейра Golden Residence Madeira Hotel, 4* BB авіа 25 сентября 6 дн. 615₴  
Pestana Promenade Ocean Resort Hotel, 4* BB авіа 25 сентября 6 дн. 656₴  
Dom Pedro Garajau, 3* BB авіа 29 сентября 8 дн. 776₴  
Все горящі тури Ціни із Києва / України на 1 особу
Відпочинок на Атлантичний океан Португалії
Алгарве Luna Da Oura, 4* RO авіа лето 2022 4 дн. 540₴  
Luna Clube Oceano, 3* RO авіа лето 2022 4 дн. 550₴  
Topazio Mar Beach Hotel & Apartments, 3* BB авіа лето 2022 8 дн. 580₴  
3HB Falésia Garden, 4* BB авіа лето 2022 8 дн. 680₴  
Prainha Clube, 4* BB авіа лето 2022 8 дн. 710₴  
Ешторіл Hotel Vila Gale Estoril, 4* BB авіа лето 2022 8 дн. 660₴  
о. Мадейра The Cliff Bay Hotel Madeira, 5* BB авіа лето 2022 8 дн. 1160₴  
Pestana Carlton Madeira Ocean Resort Hotel, 5* + 2 ночи в Лиссабоне! BB авіа лето 2022 7 дн. 1180₴  
Всі пропозиції відпочинку на морі Ціни із Києва / України на 1 особу
Екскурсійні тури Португалії
о. Мадейра Очаровательная Мадейра BB авіа сентябрь 8 дн. 769₴  
Все екскурсійні тури Ціни із Києва / України на 1 особу


Португалія притягує мандрівників прекрасною природою, чудовими пляжами, цікавими звичаями і, звичайно ж, доброзичливими, веселими та життєрадісними жителями. Неможливо уявити собі подорож в цю чудову країну без відвідування стародавніх міст і знайомства з архітектурними пам'ятками. У Португалії збереглося багато старовинних монастирів, замків, церков і фортець, які будувалися впродовж багатовікової історії країни. Безліч з них внесені до Списку Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО. Важко залишитися байдужим до прекрасних кахельних декорів, до пишних прикрас бароко і унікальної архітектури в стилі мануеліно.

Португалія славиться чудовими пляжами на березі Атлантичного океану, своїми винами і, перш за все, вишуканими портвейнами. У багатьох містах збереглися чарівні старі кафе, де так люблять проводити час городяни всіх віків.

Столиця Португалії - Лісабон, розташований на правому березі річки Тежу, яка впадає в Атлантичний океан. Це - дивовижне місто, не схоже на жодну іншу столицю світу. Розташовані в безладді мощені вулиці, розкішні палаци і церкви, площі та алеї, барвисті житлові будинки та старовинні замки, вишукана кухня - усе це створює неповторну атмосферу, завдяки якій Лісабон став улюбленим містом багатьох мандрівників.

Справжнім ''раєм'' для туристів є чарівний острів Мадейра - дуже популярний і престижний європейський курорт, відомий з початку ХІХ ст. Мадейра відома великою кількістю морепродуктів, цілющим повітрям, особливими кліматичними умовами, кришталево-чистою водою океану, а також світовою славою вина - мадерою.

Португальці приймають зарубіжних гостей дуже тепло і привітно. Це душевний і зворушливий народ.

Мансана допоможе Вам зануритися і доторкнутися до прекрасної частини світу - Португалії. Її міста і курорти просто незабутні, а турбота і доброзичливість місцевих жителів створюють затишок і комфорт перебування для кожного гостя цієї чудової країни.

Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ