про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
Аруба

Відпочинок / тури на Арубу із Києва

Аруба - це невеликий острів, який розташований на півдні Карибського моря. Острів Аруба є суб'єктом федерації у складі Королівства Нідерландів. Столиця - місто Ораньєстад. Круглий рік тут можна засмагати і купатися, адже країна розташована зовсім недалеко від екватора.

Західне і південне узбережжя Аруби є один величезний безмежний пляж з білим піском. Підводний світ прибережних вод Аруби дуже яскравий - тут можна побачити всілякі корали, в тому числі і рідкісних чорних, а також різноманітних риб, лобстерів і черепах.

Острів Аруба популярний серед туристів, які люблять дайвінг і парусні види водного спорту, для цієї категорії туристів підійде північний схід острова, а ось для любителів пляжного відпочинку ми рекомендуємо південно-західне узбережжя, де знаходиться 13 кілометрова пляжна зона, і побудовані готелі найвищого класу . Гордість Аруби і справжня родзинка острова - зграї рожевих фламінго. Цих граціозних птахів можна побачити на численних піщаних пляжах.

Відпочинок на острові Аруба - цілий рік, 365 днів у році тут переважає теплий і м'який клімат, тут немає яскраво вираженої сезонності, цілорічна температура + 26 + 30 ° С.
 
Різниця в часі:  -7 годин
Місцевий час:  Ора́ньестад –  03:38
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ