про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
Норвегія

Відпочинок / тури в Норвегію із Києва

Королівство Норвегія розташоване аж за Полярним колом до самої північної точки Європи - мису Нордкап. Ці краї відомі під ім'ям Країна опівнічного сонця. В середині зими тут відбувається дивовижне явище полярних ночей, а в середині короткого літа сонце світить навіть опівночі. Ця незвичайна прекрасна країна межує зі Швецією, Фінляндією і Росією.

Норвегія - це ідеальне місце для подорожей та для тих, хто вміє цінувати величні пейзажі й захоплюватися відмінною рисою різноманітної природи.

 


Це також країна гір і морів, де воєдино поєдналися дві потужні стихії - водна і земна. Всім своїм виглядом - тут буде зрозуміло кожному - неробство, суєта і лінь тут недоречні!

Норвегія, неначе перлина, яка зручно розташувалася в морі. Її краса і благородство так і манить людей усамітнитися й насолодитися незабутнім відпочинком! Сірі скелі, темно-зелені дерева, низькі хмари, полярні ночі і сотні водоспадів з найчистішою гірською водою не залишать жодну людину байдужою. А як красиві її невисокі гори, вкриті лісами й луками, які створюють неповторний колорит!

Норвегія - дуже приваблива для туристів скандинавська держава. Країна традиційно вважається центром екологічного туризму та активного відпочинку. І перше місце з 115 найпопулярніших туристичних напрямків світу було присуджено саме норвезьким фіордам. Вони внесені до Списку світової культурної і природної спадщини ЮНЕСКО.

Ця країна має настільки унікальну природу, яка разюче змінюється з півночі на південь, що навіть не віриться, що все це може бути в одній країні. Тому Вам варто відвідати її не один раз! Тисячі чистих озер і річок дають унікальну можливість насолоджуватись рибалкою і водними видами спорту. Береги Норвегії глибоко порізані вузькими морськими затоками, які є відмітною рисою Норвегії і яких немає в жодній країні світу. Вони утворюють природні гавані, захищені від бурхливого моря ланцюгами острівців. Прибережні землі вільні від льоду, оскільки омиваються теплими морськими течіями, в той час як у видаленні від моря порослі лісами гори і глибокі долини лежать під важким покровом снігу.

Куди б Ви не поїхали в Норвегії, Вас обов'язково зустрінуть чудові люди, які цінуьть гарні старовинні традиції, люди, що зуміли створити оазис благополучного життя в таких нелегких умовах.

Бог наділив цю країну могутніми горами, що дозволяють розвивати гірськолижний туризм, і ваблячими таємничістю фіордами, багатими рибою гірськими річками - ось основні привабливі сили норвезького туризму. Але ж це і багата історією країна. Тому норвежці роблять усе, аби туристам було цікаво: багато етнографічних музеїв, дерев'яних церков та інших пам'яток старовини зберігаються і підтримуються в гарному стані.

Відпочинок з Мансаною
- чудова можливість відкрити для себе цю скандинавську країну, її чарівну мальовничу природу, водоспади, гірські річки, все, чим багата ця дивовижна і незабутня країна.

Це багата країна, що допоможе розслабитись та возз'єднатись у собі, яка розповість і надихне, яка готова відкрити свої горизонти для кожного!

Пориньте в чарівний світ тутешньої природи, затишної атмосфери і неймовірних відчуттів!Живіть, радійте, любіте! Ми завжди готові творити для Вас дива!

Таня
Хочете відпочити?
подзвоніть
(+38 044) 331-38-78
(+38 067) 488-05-25
(+38 050) 383-28-23
напишіть
tmmansana.com
Mansana.UA
 
Різниця в часі:  +1 година
Місцевий час:  Осло –  15:10
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ