про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
Велика Британія

Відпочинок / тури в Велику Британію із Києва

Велика Британія, Британія, Англія - так ми називаємо Сполучене Королівство Великобританії і Північної Ірландії. Країна сповнена природних контрастів, так кожен регіон має характерний вигляд, це і вересові пустки, сині озера Шотландії, круті урвища південного і західного узбережжя, величні гори і долини Уельсу, а так само пагорби і упорядковані парки Англії.

 


Загальна площа становить - 242 514 км2. З них 53,7% займає Англія, 32,1% займає Шотландія, 8,6% займає Уельс і 5,6% займає Північна Ірландія. До складу Великої Британії входить Англія, Шотландія, Уельс. У Сполучене Королівство входить Великобританія і Північна Ірландія.

Так Англія складається з 39 графств і 6 метрополітенських графств, Уельс включає в себе 9 графств, 22 унітарних утворення, 3 міста і 10 міст-графств, Шотландія складається з 9 округів і 12 областей, а Північна Ірландія ділиться на 26 округів.

Незважаючи на те, що до Британських островів важко дістатися з материка, вони заселені з доісторичних часів. Археологи знайшли артефакти, що підтверджують стоянки давніх людей ще з часів палеоліту. Із-за видобутку на островах олова, їх називали Олов'яні острови. Найвідомим і не менш дивним пам'ятником прадавньої культури Британських островів є Стоунхендж. З ним пов'язано багато легенд, починаючи від обсерваторії кам'яного віку і закінчуючи космодромом прибульців. Будівельники Стоунхенджа не залишили своїх імен нащадкам, але ми знаємо, що їх приймачами були кельти. Кельти прийшли на Британські острови в другій половині першого тисячоліття до нашої ери. Відомо про них з описів Юлія Цезаря, що намагався завоювати Британію. Хоча римляни і утвердилися на островах дуже не міцно, але заснували багато міст включаючи і столицю Лондон (Лондіній). Щоб убезпечитися від варварів з півночі, римляни будували укріплення, деякі з яких дожили до наших днів. Це і Адріанов вал, що відокремлює Англію від Шотландії, це і міські ворота в Лінкольні, ворота в Колчестері, лазні в Баті.

Великобританія вражає не тільки своєю різноманітною природою, містами і лівостороннім рухом транспорту, але й способом життя і національним укладом. На це варто поглянути власними очима!
Таня
Хочете відпочити?
подзвоніть
(+38 044) 331-38-78
(+38 067) 488-05-25
(+38 050) 383-28-23
напишіть
tmmansana.com
Mansana.UA
 
Різниця в часі:  -2 години
Місцевий час:  Лондон –  04:12
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ