про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
Грузія

Відпочинок / тури в Грузію із Києва

Грузія надихає тисячі туристів зі всього світу, яких вабить сюди краса природи - чисте повітря, унікальні хвойні масиви, прекрасні гірські озера, альпійські луги і цілющі мінеральні джерела; святі місця - унікальні пам'ятки ранньої християнської культури, численні курорти, знамениті на весь світ, - Батумі, Цхалтубо, Сухумі, Боржомі, Гагра і багато інших. Всього на Чорноморському узбережжі Грузії налічується близько 300 гірських, приморських, бальнеологічних і грязьових курортів.

 


Клімат Грузії безпосередньо залежить від регіону. На заході країни клімат субтропічний, а на сході переходить від субтропічного до помірного.

Грузинська кухня  для грузинів - це не просто звичайна трапеза, як для деяких народів, а одна з найважливіших частин грузинської культури. Грузинські блюда гомі, лобіо, харчо, чахохбілі, чанохі, хінкалі, сациві і, звичайно, грузинський шашлик на виноградній лозі давно готуються за межами Грузії. Особливих компліментів заслуговує грузинський сир. Найбільш відомими сирними ласощами є смачний сирний пиріг - "хачапурі" так добре відомий за межами самої Грузії!

А також в Грузії виникла культура обробки винограду і виноробства. У Грузії існують свої традиції виготовлення, на відміну від Франції або Італії, вина витримуються не в скляних пляшках, а в спеціальних глеках - "квеври".
Таня
Хочете відпочити?
подзвоніть
(+38 044) 331-38-78
(+38 067) 488-05-25
(+38 050) 383-28-23
напишіть
tmmansana.com
Mansana.UA
 
Різниця в часі:  +1 година
Місцевий час:  Тбілісі –  23:54
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ