про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
Коста-Рика

Відпочинок / тури у Коста-Рику із Києва

Для туристів Коста Рика є біологічним музеєм просто неба. Країна, що займає всього 0,03% земній поверхні, прихистила в собі приблизно 5% всесвітньої біологічної різноманітності. Майже четверта частина території країни зайнята природоохоронною зоною, яка охороняє 4% усіх рослинних і тваринних видів, наявних на планеті.

 


Клімат в Коста Риці субекваторіальний. Температура в зонах, розташованих нижче рівня моря, протягом року складає - +25 +30 градусів Цельсія, а в горах - +5 +15 градусів. У Коста Риці царюють два сезони: сухий і сезон дощів. Це п'ять місяців сонця і 7 місяців, коли сонце на якийсь час поступається своїм місцем тропічній зливі. Сухий сезон, який випадає на наші зимові місяці, називають "верано"(літо), а дощовий - "инверно"(зима). Авторам цих назв були іспанські конкістадори (завойовники), яким місцевий сухий сезон здавався схожим на посушливе літо їх батьківщини, а вологий - на нехолодну зиму південної Європи.

Шукачі пригод ніколи не залишать без уваги місця біля острова Кокос, які Жак Кусто назвав найкращими для підводного плавання. Серфінгістів легко вразять річки, морські пляжі, коралові острови з неймовірними по красі приливами і, за даними експертів, з найдовшим лівим гребенем хвилі, що дозволяє упродовж 5 місяців в рік проводити міжнародні змагання. Бажаючим літати тут запропонують прогулянки на повітряній кулі або стрибки з моста (зрозуміло, з канатом). Любителі води можуть насолодитися подорожжю на надувних човнах порогами непокірних гірських річок 3-го, 4-го і 5-го рівнів складності. Також гостей чекають гірські пішохідні, велосипедні або кінні прогулянки.

Коста-риканска кухня є сумішшю індіанській, іспанській, африканській і багатьох інших витоків. Блюда з кукурудзи, що найбільш представляють корінне населення, привнесені з сусідніх країн Мезоамерики. Іспанці принесли багато нових інгредієнтів з інших країн світу, особливо спецій і домашніх тварин. Лише у 19-м столітті аромат Африки доповнив своєю присутністю кухню Коста Рики.

Державна релігія в Коста-Ріці - католицизм, хоча Конституцією проголошена свобода віросповідання. Національна валюта Коста-Рики - колон (CRC). У обігу є банкноти номіналом 1000 (червона), 2000 (червоно-зелена), 5 000 (синьо-зелена) і 10000 (синя) колон. А також монети - 5, 10, 20, 25, 50, 100 і 500. Скорочено колон означають точно так, як і центи в США - маленькою латинською буквою "c", перекресленою однією вертикальною або косою рисою.
Марина
Хочете відпочити?
подзвоніть
(+38 044) 331-38-78
(+38 067) 488-05-25
(+38 050) 383-28-23
напишіть
mmmansana.ua
Mansana.UA
 
Різниця в часі:  -6 годин
Місцевий час:  Сан-Хосе –  22:42
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ