про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
Малайзія

Відпочинок / тури в Малайзію із Києва

Відпочинок на островах Малайзії за найкращими цінами!!!
+ Будь-які комбіновані тури під запит!


На берегах Південно-Китайського моря розсипалися острова Малайзії, як перлини, кожна з яких виділяється серед інших по-своєму. Не дивлячись на дотримання культурних традицій і звичок, Малайзія дуже швидко розвивається і на місці, де кілька років тому стояли хатини, зараз підносяться нові висотні будівлі, виконані у властивому східному стилі. 

 


Малайзія - країна, де є абсолютно все!
Кілометри білосніжних пляжів, курорти найвищого класу, недоторкані джунглі, мальовничі високогірні курорти, рибацькі села, національні парки і багатющий підводний світ - все це змушує повертатися в Малайзію навіть бувалих мандрівників.

Малайзія швидко освоїла всі передові технології світу- на території цієї країни знаходяться два з найвищих хмарочосів світу і величезна кількість "кібер" - центрів комп'ютерних фірм. Але, незважаючи на це, тут же ще можна знайти куточки, де не ступала нога людини, наприклад, одні із самих невивчених джунглів у світі в Sabah і Sarawak, також тут знаходиться один з найбільш відомих старих портів Південно-Східної Азії - Джорджтаун, де досі збереглася атмосфера колоніальних часів.

Вибираючи тур до Малайзії, Ви зможете побачити цю країну з двох, абсолютно різних сторін. Столиця Куала-Лумпур поглине Вас і закрутить між хмарочосів, торгівельних центрів, безлічі магазинів, бутіків і сувенірних крамниць, здивує незвичайною для європейця красою архітектури. А, відправившись в подорож на далекі острови на кораблі або літаку, ви зможете побачити і відчути те, як жили предки малайців. Також в Куала-Лумпур, яка наїжилася своїми честолюбними високими новобудовами, Ви все ще можете знайти екзотичні ринки й відчути національний колорит малайзійців.

Після відпочинку в Малайзії, Ваш багаж туристичних вражень збільшиться, як мінімум, втричі. Тури в Малайзію здійснюються через європейські аеропорти, літаки яких літають щодня.

Відпочинок в Малайзії з Мансаною, і ця дивовижна країна запам'ятатися Вам на все життя!
Марина
Хочете відпочити?
подзвоніть
(+38 044) 331-38-78
(+38 067) 488-05-25
(+38 050) 383-28-23
напишіть
mmmansana.ua
Mansana.UA
 
Різниця в часі:  +6 годин
Місцевий час:  Куала-Лумпур –  12:32
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ