про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
Чехія

Відпочинок / тури в Чехію із Києва

✈ Гарантовані авіаблоки місць 
Авіа тури з екскурсійною програмою (✈ з перельотом)!


Чехія - це неповторна чарівність середньовіччя, чудотворні джерела лікувальних курортів, рай для любителів пива і ще багато чого, що варто побачити своїми очима. "Серце Європи" - так ще називають цю невелику, але надзвичайно привабливу країну.

Ми пропонуємо вам різноманітні тури в Чехію з перельотом з Києва. Нижче наведені варіанти відпочинку з перельотом з Києва (ціни вказані на одну людину). Якщо ви не знайшли потрібну пропозицію:
 

Тури і відпочинок в Чехію в 2024 г.

Горящі тури в Чехію
Прага Olga, 3* Только для вакцинированных! BB авіа 22 января 6 дн. 267₴  
Gloria, 3* Только для вакцинированных! BB авіа 21 января 4 дн. 289₴  
Все горящі тури Ціни із Києва / України на 1 особу


Тури в Чехію - це рай для рибалок та любителів туризму, як пішого, так і велосипедного. Катання на лижах в горах, байдаркові прогулянки річками подарують масу вражень тим, хто любить активний туризм. Це країна прекрасних можливостей економного шопінгу.

Чехія славиться своїми лікувальними курортами, серед них хочемо виділити:

  • Карлові Вари - це 12 виняткових за своїм хімічним складом мінеральних джерел, найбільший і відомий курорт Чехії. Курорт лікує не тільки своїми мінеральними джерелами, але і своїм прекрасним природним розташуванням, неповторною атмосферою.
  • Маріанські Лазні - другий за величиною, але наймолодший курорт. Джерела в Маріанських Лазнях, на відміну від карловарських - холодні води неглибокого залягання.
  • Франтішкові Лазні - найменший і найпривабливіший курорт. Знаходиться в гірській рівнині з лісопарками. Тутешні мінеральні джерела, через високий вміст вуглекислого газу, вважаються джерелами кислої мінеральної води. Це якісні насичені газовані води.

Відпочинок в Чехії - це достаток серед визначних пам'яток країни. Мансана рекомендує відвідати: Прагу - один з найкрасивіших міст світу; Кривоклат - один з найцікавіших готичних замків, Каплицю Св. Руда, замок Козел в стилі пізнього бароко, красиве місто Хеб, ампірний замок в Жидлоховицях, замок Славків, Тршебоньську фортецю, церкву святої Анни, Глибоко-над-Влтавоу - один з кращих зразків чеських замків ... і багато іншого.

Особливу увагу у туристів складають походи Чеськими печерами. На території Чехії знаходиться більше двох тисяч підземних печер, більшість з яких мають виняткове значення, оскільки являють собою не тільки геологічну, але й археологічну цінність.

Все це і багато іншого Ви зможете побачити, вирушивши з нами у незабутню Чехію!
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ