про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
В'єтнам

Відпочинок / тури у В'єтнам із Києва

Відпочинок у В'єтнамі за найкращими цінами а/к Fly Dubai + Emirates 


В'єтнам - це країна екзотики. Кожен з курортів В'єтнаму має свою легенду, а також ряд відмінностей. В'єтнам нагороджений багатою, пишною природою: тропічними лісами, непрохідними джунглями, піщаними пляжами й величними дельтами Червоної річки. Під час відпочинку ваше тіло буде набиратися всіма видами, смаками, звуками і запахами цієї унікальної й дивної країни.

 
 

В'єтнам пережив дуже багато воєн і розрух. Але жодна біда не змогла зламати дух в'єтнамців. Сьогодні ця країна дивує своїм швидким, інтенсивним і потужним розвитком, як в туристичній, так і в економічній області, а також у всіх промислово-торговельних вузлах південно-східної Азії.

Рівень сервісу і якості послуг
у готелях досить високий. Під час перебування в готелі пропонують найцікавіші екскурсії, круїзні поїздки і відвідування екзотичних ресторанів.

Можете відвідати безліч стародавніх храмів, монастирів, пляжів на узбережжях центрального і південного районів країни - найкращі у всьому Південно-Китайському морі, курорт Хайа і острів Фу-Куак радує дайверів з усього світу.

А також різноманітні розваги:
від катання на слонах, відвідування зміїних ресторанів, крокодилячого заповідника до казино і нічних клубів. Туристів приваблює прозоре море, чисті піщані пляжі та відмінний сервіс.

У В'єтнамі - неймовірно багатий та різноманітний вибір покупок і найнижчі в регіоні ціни. Для шанувальників шопінгу ця поїздка стане справжнім бенкетом духу.

Основа в'єтнамської кухні - рис і страви з нього. Варений рис тут виходить смачним і розсипчастим, і зазвичай подається до столу з мускатним горіхом і вершковим маслом.

В'єтнамці - доброзичливий і гостинний народ - ставляться до туристів з особливою увагою.

Одна з основних традицій - повага до храмів. Входячи в буддійський храм, потрібно обов'язково зняти взуття. Виходити потрібно, обернувшись обличчям до святинь, а обходити храм - лише за годинниковою стрілкою.

Жодна країна не подарує Вам стільки вражень!


Приємного Вам відпочинку!
Марина
Хочете відпочити?
подзвоніть
(+38 044) 331-38-78
(+38 067) 488-05-25
(+38 050) 383-28-23
напишіть
mmmansana.ua
Mansana.UA
 
Різниця в часі:  +5 годин
Місцевий час:  Ханой –  10:19
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ