про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
ПАР

Відпочинок / тури в ПАР із Києва

Унікальні екскурсійні тури в ПАР на будь-який смак!


Тури в Африку з Мансаною розкриють Вам вражаючі куточки цього чудесного курорту. Вибираючи путівки і тури в Африку, Ви одержуєте прекрасну можливість ознайомитися з одним із найчарівніших куточків землі, яки приваблює туристів з усього нашого світу в будь-яку пору року. Час, проведений в цій країні, залишить яскраві незабутні враження.

 


Дивовижна і дуже різноманітна природа Південної Африки, багатий тваринний і рослинний світ, висока якість готелів все це створено для чудового відпочинку. В цілому можна сказати, що цей світ створений для активного туризму, до всього домішується незвичайний місцевий колорит і африканські традиції.

Подорож Африкою потрібно починати з оцінки Ваших бажань,
настільки всеосяжні можливості відпочинку можуть бути запропоновані Вам в Південній Африці. Наприклад, можна спокійно провести відпустку, гріючись в сонячних променях на океанському узбережжі, здійснити круїз (з гідом або самостійно) узбережжям Південної Африки, відвідати з екскурсіями основні південноафриканські порти, торгові та економічні центри регіону. Ви можете помилуватися дикою природою лісів, чудовими видами водоспадів, річок і озер, ловити рибу або полювати, відвідати справжнє сафарі і доторкнутися до дикої природи африканського континенту, якої ще не торкалася цивілізація.
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ