про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
Андорра

Відпочинок / тури в Андорру із Києва

Андорра - дуже древня країна - перше згадування про Андорру виявлене в латинських хроніках II століття до н. е. Однак головне, що приваблює до Андорри туристів зі всього світу, це саме її гірські схили. Високогірні курорти Андорри за рівнем сервісу і природним умовам входять до числа кращих гірських районів Європи.

 

Тури і відпочинок в Андоррі в 2024 г.

Горящі тури в Андорру
Андорра-ла-Велья Cervol, 3* HB авіа 26 января 8 дн. 380₴  
Cosmos, 3* RO авіа 20 января 8 дн. 424₴  
Все горящі тури Ціни із Києва / України на 1 особу
Гірськолижні тури в Андорру
Енкамп Guillem, 4* BB авіа 22 января 8 дн. 500₴  
Encamp, 3* HB авіа 29 января 8 дн. 538₴  
Канільо Ski Plaza, 5* RO авіа 22 января 8 дн. 783₴  
Сольдеу Sport Hotel, 4* BB авіа 20 января 8 дн. 1455₴  
Все гірськолижні тури Ціни із Києва / України на 1 особу


Ця крихітна країна має в своєму розпорядженні п'ять прекрасних гірськолижних центри - 277 км чудових трас, розподілених по курортам: Ордіно-Аркаліс, Пал-Сетурія-Арінсал, Пас де ла Каса-Грау-Ройч, Сольдеу-Ель-Тартер і курорт для занять біговими лижами Ла Рабасса. Особливу красу Андоррі надають своєрідність традицій і звичаїв, гармонійне поєднання в собі культури Франції та Іспанії.

У столиці та на курортах присутня величезна кількість ресторанів, кафе, барів, де можна спробувати як національні іспанські, каталонські, так і французькі страви та провести вечір в особливій атмосфері затишку і гостинності. Країна величних гір, бурхливих річок і неповторних ландшафтів, особливо чудова взимку. Вона настільки мала, що її можна проїхати від одного кордону до іншого за півгодини, а шлях до будь-якого з курортів на комфортабельних автобусах принесе тільки задоволення. Андорра являє собою ідеальне місце для відпочинку і дозвілля з численними парками, природними, або створеними руками людини, для насолоди спокоєм, далеко від шуму і мирської суєти. Князівство розташоване в центрі Піренейських гір і має спільні кордони з Іспанією і Францією. На рівні зі Швейцарією є найбільшою високогірною країною в Європі.

Клімат країни неначе спеціально створений для гірськолижних курортів. Сезон починається в грудні і триває до березня. Вночі температура має мінусові показники, а вдень повітря прогрівається до +10, але головне - тут майже завжди сонячно. Мальовничий ландшафт, доглянуті траси, комфортабельні готелі, розвинена інфраструктура - все це робить Андорру одним з найпопулярніших гірськолижних курортів в світі. Кваліфіковані інструктори, в тому числі російськомовні, навчать катанню на лижах та сноуборді, дадуть необхідну інформацію гірськолижникам-початківцям.

У горах протягом усього сезону лежить сніг. Всі гірськолижні станції оснащені сніговими гарматами, тому катання гарантоване в будь-яку погоду. Серед переваг Андорри - хороший готельний фонд, розвинена інфраструктура, надійний сніговий покрив схилів, кваліфіковані гірськолижні школи. Тут, як ніде, ретельно доглядають за трасами спусків. Сотні снігових гармат прийдуть на допомогу, якщо кількість снігу буде недостатня. На схилах практично немає каміння, що важливо для збереження гірськолижного обладнання.

Андорра - це гірськолижний рай для всіх, включаючи любителів hely-ski, яких вертольоти доставлять на найвищі вершини, де вже немає маркованих трас, а суцільна "неорана" цілина. Князівство Андорра - ідеальне місце як для екстремального, так і для сімейного відпочинку.

Андорра - дивовижна, по-справжньому казкова країна. Той, хто знайшов "золотий ключик" і одного разу відкрив її для себе, обов'язково повернеться сюди знову. І не проміняє це маленьке чарівне князівство вже ні на які інші курорти.
Таня
Хочете відпочити?
подзвоніть
(+38 044) 331-38-78
(+38 067) 488-05-25
(+38 050) 383-28-23
напишіть
tmmansana.com
Mansana.UA
 
Різниця в часі:  -1 година
Місцевий час:  Андорра-ла-Велья –  04:50
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ