про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
Туніс

Відпочинок / тури в Туніс із Києва

Тури в Туніс на море 2020  вже в продажу!

Ви втомилися від одноманітних буднів, Вам потрібен відпочинок і нові враження, Ви мрієте про тепле море і золотий пісок? Турагентство Мансана пропонує незабутні тури в Туніс, відпочинок буде чудовим, повірте нам, а краще переконайтесь у цьому самі!

Нижче наведені варіанти відпочинку на узбережжі з перельотом з Києва (ціни вказані на одну людину). Якщо ви не знайшли потрібну пропозицію:
  •          зателефонуйте нам (044) 331-38-78 (м. Осокорки), (044) 592-69-06 (м. Печерска)
  •          зробіть он-лайн запит або скористайтесь пошуком туру
 


Турагенство Мансана радить Вам відвідати унікальні місця, які Ви можете побачити тільки в Тунісі це: місто Кайроуан - перший ісламський центр в Тунісі; унікальний заповідник Сиди Бу Алі - найбільший центр з розведення страусів; Дугга - грандіозні римські руїни Тунісу; середньовічну медіну (в центрі столиці) з Великою мечеттю Зітуна; руїни будівель римського Карфагена - амфітеатру на 50 тис. глядачів; старовинне місто Табарка - ідеальне місце для любителів підводного плавання; східний базар.

Туніс має у своєму розпорядженні чудові, сучасні центри таласотерапії.
Таласотерапія - це ефективність процедур, привітність персоналу і, головним чином, гарне самопочуття ...

Турагентство Мансана пропонує Вам відвідати:

  • процедури для «молодої матері» (складаються з сеансу відновлення м'язів черевної порожнини, пресотерапії);
  • анти тютюнові курси (включають в себе інгаляції з ефірними маслами, процедури таласотерапії);
  • курс процедур анти-стрес (складається з процедур таласотерапії і релаксації);
  • процедури для схуднення і корекції фігури (включають водорослеве обгортання, масаж, скомбіновані з дієтою);
  • біоліфтинг (інноваційна методика впливу мікрострумів на шкіру всього тіла, що сприяє її омолодженню);
  • курс лікування тяжкості ніг (включає водні процедури для ніг і рук, ходіння в протитоку в басейні акватонік, пресотерапія, холодне водорослеве обгортання ніг).

Тури в Туніс -
це обстановка вічного свята в райському куточку землі, яка має в своєму розпорядженні до активного відпочинку та веселощів. Щоб цікаво і з користю провести час, тут є все ... підводне плавання, полювання, подорож в Сахару, морські прогулянки, дискотеки та нічні клуби, верхові прогулянки, риболовля, дайвінг, серфіг, вакеабордінг.
Також для любителів гольфу Туніс пропонує чудові майданчики для гри, обладнані відомими світовими фахівцями. Всі поля розташовані недалеко від курортів з відмінними готельними комплексами.

Туніс, хоча і є мусульманською країною, виробляє прекрасні вина; килими з Тунісу - чудової якості, і славляться на всьому Сході; Туніс також відомий, як виробник шкіряних виробів. Також туристи зустрінуть багато сувенірів з оніксу і коралів. Спеції - ще один варіант подарунку «з Тунісу».
 
Відпочивайте з нами, турагентство Мансана.
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ