про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
Україна

Відпочинок / тури в Україну із Києва

Україна - цікава, самобутня країна, одночасно стара і молода, що славиться своїми народними традиціями, творчістю і культурою. Сусідні країни - Польща, Словаччина, Угорщина, Румунія, Молдова, Росія і Білорусія. На півдні омиваеться Чорним і Азовським морями. На території України розташовано два гірських хребта: Кримські і Карпатські гори. Крим відомий завдяки своїй розкішній природі і величним замкам. З дитинства він асоціюється з літнім відпочинком на Чорному морі і вивченням історії навіч, в таких курортах-перлинах як Ялта, Коктебель, Місхор, Феодосія, Гурзуф, Бахчисарай і т.д. Карпати приймають туристів цілий рік, взимку - це гірськолижні курорти Славське, Буковель, Драгобрат, а влітку починається сезон "зеленого" туризму. Жоден з приїжджих не зостанеться байдужим після гостинного прийому жителів Гуцульщини.

 

Тури і відпочинок в Україні в 2020 г.

Горящі тури в Україну
Вилла Санторини VILLA, HV-1 BB авто июль 4 дн. 63$  
Закарпаття Риксос Прикарпатье, 5* BB авто июль-август 3 дн. 148$  
Карпатия, 3* + базовое лечение! FB авто 02 июля 8 дн. 268$  
Все горящі тури Ціни із Києва / України на 1 особу
Екскурсійні тури України
Закарпаття Там, где горы и долины BB автобус июль - август 5 дн. за запитом  
Все екскурсійні тури Ціни із Києва / України на 1 особу


Також в Україні, завдяки наявності численних джерел лікувальної мінеральної води, існують широкі можливості оздоровлення в санаторіях Трускавця, Сваляви та Моршина. З агенством Мансана Ви без проблем покращите своє здоров'я і проведете незабутній, колоритний відпочинок на території гостинної України.

Культурні пам'ятки, мінеральні джерела, красива природа і національний колорит - характеристики українських курортів. А добродушність корінних українців залишиться в пам'яті назавжди у відпочиваючих в Україні.

Різниці в часі немає
Місцевий час:  Київ –  00:31
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ