про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
/
Закарпаття

Тури в Закарпаття із Києва, відпочинок в Закарпаття

Закарпаття - один з найколоритніших регіонів в Україні. Закарпатська область знаходиться в південно-західній частині України на кордоні між Карпатськими горами та Придунайською низовиною, в самому серці Європи. Закарпаття славиться красивими історичними місцями і архітектурними визначними пам'ятками. Відпочинок з туристичним агентством Мансана на Закарпатті пропонує вам зануритися в історію й насолодитися усіма красотами України які вона тільки може Вам запропонувати. З історичних місць буде цікавим відвідування Ужгородського та Мукачівського замків.

Природа Закарпаття нікого не залишить байдужим, Ви зможете насолодитися - п'янкими запахами, швидкими водами річок, тінистими лісами, миловидними панорамами гір і нескінченними полями виноградників - все це манить до себе і радує око. Закарпаття зачарує Вас величезною кількістю дивовижних водоспадів, найпопулярніший з яких Шепіт.

Умовно Закарпаття можна розділити на дві частини: Гуцульська частина Закарпаття, тут знаходиться найвища точка України гора Говерла, на яку можна здійснити сходження. А якщо ви завзятий лижник, то відпочинок на Закарпатті це 6 місяців зими і постійного сніжного покриву на вершинах Драгобрата! Якщо сніг вас не цікавить, а душа і тіло прагне до тепла, то для вас приємною знахідкою стане відпочинок на іншій частині Закарпаття. Тут більш рівнинно, і, що найголовніше, тепло.
 
У містечку Солотвино вас завжди чекають солоні озера, ефект від яких нічим не відрізняється від вод Мертвого моря, і шахти, відвідини яких ефективно лікують астматиків. Відпочинок в Закарпатті - це екологічно чисті території і оздоровчі природні умови, а також гра клімату, який дозволяє протягом декількох годин з тепла потрапити в сніжні замети. Тихий континентальний клімат, велика кількість водоспадів, багата флора і фауна приваблює туристів і відпочиваючих з кожним роком все більше і більше.
 
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ