про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
Греція

Відпочинок / тури в Грецію із Києва

Відпочинок в Греції 2020 порадує вас своїм разномаїттям. Відкриваються нові прямі перельоти на острів Корфу. Будуть продовжуватися перельоти на материкову Грецію: Пелопоннес і Халкідіки, а такоже на острови: Кріт, Родос та Кос. Перельоти в Грецію є з багатьох міст України: із Києва, Одеси, Львова, Харкова, Дніпропетровська.

 

Тури і відпочинок в Греції в 2024 г.

Відпочинок на Середземному морі Греції
о. Кріт Pela Maria, 3* виліт з Кишинева BB авіа 3 травня 7 дн. 11650₴  
Dessole Malia Beach, 4* виліт з Кишинева AI авіа 3 травня 7 дн. 20200₴  
Grecotel Meli Palace, 4* виліт з Кишинева AI авіа 27 квітня 7 дн. 23350₴  
Aquila Rithymna Beach, 5* виліт з Кишинева BB авіа 2 червня 6 дн. 36650₴  
Aldemar Knossos Royal, 5* виліт з Кишинева BB авіа 2 червня 7 дн. 37400₴  
Всі пропозиції відпочинку на морі Ціни із Києва / України на 1 особу

Греція - прекрасна й витончена. Вона поєднує в собі всю пишноту античності й сучасності. Саме в Греції Ви будете в захваті від фарб природи. Між горами лежать зелені долини, які з'єднують кристальні озера й блакитні лагуни. Греція дуже трепетно ставиться до пляжів, тому вони відповідають усім суворим екологічним параметрам країн Європейського Співтовариства.

Основні курорти в Північній Греції:
  • півострів Халкідікі (Кассандра, Ситонія, Афон), Паралія Катеріні.
  • Курорти Південної Греції: Лут-раки, Евія, Гліфада, Вульягмені, півострів Пелопоннес.
  • Острів Крит: Іракліо - центральна частина Криту (курорти Сталіда, Малья, Херсонісос, Гувес, Коккіна Хані, Амму-дару), Лассіті - східний Крит (курорти Елунда, Агіос Ніколаос), західний Крит - область Ретімно (курорти Балі, Панорм, Аделе , Плата-Ньяса) і область Ханья (курорти Пла-таньяс, Георгіуполіс).
  • Курортні острови Корфу, Родос, Міконос, Санторіні, Кос, Патмос і інші.

Також Греція знаменита Афінами. Адже Афіни - це місто присвячене богині мудрості - улюбленій дочці Зевса Афіні Палладі. Туристи зі всього світу з'їжджаються до Афін, щоб помилуватися Парфеноном, пройтися по Акрополя, доторкнуться до історії ... І з подивом виявляють, що Афіни - це не тільки величезний музей під відкритим небом, але й сучасне і дуже динамічне місто з населенням близько 5 млн. чоловік.

Відпочинок в Греції з Мансаною - це чудова можливість зануритися в світ історії. Ви можете насолодитися природою, побачити багато визначних пам'яток, величезну кількість пам'ятників, чисте море. Тут цікаві - античні руїни, вулкани, церкви і храми. Греція займає одне з перших місць у світі за кількістю пам'яток, тому нудьгувати Вам тут не доведеться! Надзвичайний інтерес викликає комплекс монастирів. Побувавши на найбільшому острові Крит, ви залишитеся під незабутнім враженням. Гірськолижників чекають траси на горах Парнас і Олімп. Крит дуже багатий на пам'ятки, в його володіннях безліч середньовічних будівель, наприклад такі як Спіналонга - сотровок-скеля біля входу в затоку Елунда - Мірабелло.

Чудова природа, красиві пляжі і стародавні пам'ятники зроблять Ваш відпочинок веселим і насиченим. Грецька кухня не залишить Вас байдужим. Нікого не залишить байдужим і гостинність місцевих жителів.

Тури в Грецію від Мансани, крім пляжного відпочинку, зазвичай включають в себе багату екскурсійну програму. Найбільш відвідуваним, серед пам'яток країни, є Акрополь.

Такий відпочинок можна порівняти із зануренням в іншу епоху. Нехай Ваші мрії збудуться!Марина
Хочете відпочити?
подзвоніть
(+38 044) 331-38-78
(+38 067) 488-05-25
(+38 050) 383-28-23
напишіть
mmmansana.ua
Mansana.UA
 
Різниці в часі немає
Місцевий час:  Афіни –  00:23
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ