про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
Італія

Відпочинок / тури в Італію із Києва

Італія - класична країна туризму, популярна у всьому світі. Італія розташувалася на півдні Європи, в центральній частині Средіземноморья. Італія - це країна, яка приваблює туристів різноманітністю відпочинку, тут можна знайти розваги на будь-який смак: пляжний відпочинок на морі, термальні курорти (оздоровлення та лікування), молодіжний відпочинок, відпочинок з дітьми, пляжний відпочинок класу люкс на престижних курортах, спокійний відпочинок на островах: Сардинія, Сицилія, Іскія.

 


Італія - це країна настільки відома у всьому світі, що кожна людина, незалежно від того, чи відвідувала коли-небудь цю країну чи ні, має свою власну думку про неї.

Італія це країна, де вперше було звіщено християнство, країна оливкової олії і безсмертної мафії, руїн стародавнього Риму і палаців Ренесансу, спагетті і вина, країна високої моди.

Турагентство Мансана рекомендує Вам відвідати наступні визначні пам'ятки цієї дивовижної країни:
  • У Римі - Пантеон (античний храм), Колізей, кілька Тріумфальних арок, Фонтан Треві, Іспанські сходи і багато іншого, Ватикан (незалежна держава в центрі Риму). Всі пам'ятки Рима краще обходити пішки, щоб перейнятися неповторним духом «вічного міста».
  • У Мілані - Площа Дуомо, Собор Дуомо, Театр "Ла Скала", Пам'ятник Вітторіо Еммануелю, також галерею й Королівський Палац.
  • У Флоренції - Площа Синьорії («Серце» міста), Палаццо Веккіо, Собор Санта Марія-дель-Фьорі, Понте Веккіо (найстародавніший міст міста), Палац Пітті, Капели Медічі.
  • У Венеції - Собор св. Марка, Площа св. Марка, Ca 'd'Oro (Золотий будинок), Канал Гранде.

Італійська кухня ...

Традиційні страви мають італійський характер - сонячні, свіжі, гострі, гарячі, як і самі італійці. Кава - густа, чорна і сповнена кофеїну; піца - швидка в приготуванні і багатолика; а білий трюфель - винятковий делікатес.
Але візитною карткою Італії - є "паста", різновидам якої немає числа.
Італія - виробник найкращих у світі червоних вин, як для щоденного вживання, так і для спеціальних випадків. Відправившись в тур Італією, Ви неодмінно скуштуєте вишукані страви італійської кухні.

Тури до Італії користуються особливою популярністю, адже Італія цікава вся, не залежно від того, куди Ви їдете. Подорож по Італії допоможе Вам побачити справжню красу Середземномор'я. Багата італійська історія та культура надає можливість здійснити захоплюючі екскурсійні тури. Ви зможете ознайомитися з чудовими мальовничими куточками, які приваблюють туристів з усього світу.

Все це і багато іншого Ви зможете побачити, вирушивши з нами у незабутній тур по Італії.
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ