про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
/
Мілан

Тури в Мілан із Києва, відпочинок в Мілан

Мілан - це північ Італіі. Це друге (після Риму) за чисельністю населення місто Італії - близько 1,6 млн. жителів. Мілан - найбільший економічний і культурний центр країни. Він розташований в центральній частині Паданской рівнини, у схрещення залізних і автомобільних доріг, що ведуть від перевалів через Альпи; пов'язаний судноплавними каналами з річкою По; вузол повітряних сполучень міжнародного значення. У Мілані щорічно проводяться виставки, які залучають бізнесменів і просто зацікавлених модними тенденціями.

Мілан також привабливий для футбольних уболівальників (стадіон Сан Сіро) й фанатів надшвидкостей (стадіон в Монці, де проводяться етапи змагань Формула - 1).

Крім виставкових комплексів, бутиків і торгових будинків, Мілан має безліч історичних і культурних пам'яток. Мілан відомий оперним театром - "Ля Скала", а також Домським Собором (Дуомо), з панорамного майданчика на даху відкривається чудовий вид на Мілан, Базиліку Сант Амброджіо - одну з найдавніших базилік в місті, можна помилуватися зібраннями античних творів мистецтва в Замку Сфорца, який прозвали «Гніздом деспота». У Пінакотеці Брера розміщене одне з найкращих зібрань живопису XV-XVIII століть: Рафаель, Караваджо, Мантенья, П'єтро делла Франческо та ін

Мілан - це найбільша транспортна розв'язка країни, тут знаходиться найбільший міжнародний аеропорт, більша частина залізничних комунікацій і краще в Італії метро.

Мілан - це місто, в якому можна випробувати всі мирські задоволення. Шопінг набуває тут майже релігійний характер. Тут процвітає кіно і театральне життя, а також клуби різних напрямків і привабливі ресторани. Мілан славиться не своїм виглядом і наявністю визначних пам'яток, а стилем життя.
 
Таня
Хочете відпочити?
подзвоніть
(+38 044) 331-38-78
(+38 067) 488-05-25
(+38 050) 383-28-23
напишіть
tmmansana.com
Mansana.UA
 
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ