про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
Угорщина

Відпочинок / тури в Угорщину із Києва

Автобусні та авіатури в Угорщину, великий вибір готелей для відпочинку, термальні курорти по найкращій ціні!

Угорщина - "перлина Дунаю", Угорщина - країна для відпочинку, здоров'я та задоволення! Угорщина - одна з небагатьох країн, де можна відпочити в будь-який час року.

Ви побачите розкішні палаци в Сіраков, Шерегейеше і Надьценке - і це тільки найбільш відомі, які сьогодні діють як готелі.

 

Тури і відпочинок в Угорщину в 2024 г.

Екскурсійні тури Угорщини
Будапешт Ibis Budapest Centrum, 3* Weekend с перелетом BB авіа декабрь 4 дн. 305₴  
Хайдусобосло Delibab, 4* отдых и лечение на термальных источниках! HB авіа декабрь 7 дн. 572₴  
Хевіз Europa Fit, 4* отдых и лечение на термальном озере! HB авіа декабрь 7 дн. 693₴  
Все екскурсійні тури Ціни із Києва / України на 1 особу


Відвідайте найбільше озеро Центральної Європи - Балатон, ідеальне місце для сімейного відпочинку. Із сотень термальних джерел в Угорщині б'ють лікувальні води, що допомагають відновлювати здоров'я тисячам людей.

Що подивитися в Угорщині? Турагенство Мансана рекомендує відвідати:

  • Pannonhalma - село, яке славиться виноградниками і великими погребами. Комплекс абатства Pannonhalma внесений до Списку Світової Культурної Спадщини ЮНЕСКО.
  • Півострів Тихань - постає як мініатюрна балатонська країна.
  • Decs - велике село, що є столицею області Sarkoz - одного з найцікавіших анклавів фольклору в Угорщині. 
  • Mariapocs - місцевість славиться в християнському світі як одна з найбільш важливих в Угорщині святинь Діви Марії. 

Якщо Ви хочете не тільки зробити екскурсії в історичні центри, а й познайомиться з визначними пам'ятками Європи, але і підлікуватися чи просто підтримати своє здоров'я і відпочити, тоді Вам просто необхідно відвідати Угорщину: велика кількість лікувальних і рекреаційних центрів, побудованих на унікальних термальних джерелах чекають на Вас.

Угорщина також включає в себе і такий вид туризму як молодіжний. Для молодих любителів активного відпочинку Угорщина - це перш за все водні види спорту - яхтинг, серфінг, веслування на човнах, байдарках, каное.

Відпочинок в Угорщині - це і смачна угорська кухня, яка відрізняється великою різноманітністю страв, їх ситністю і використанням найрізноманітніших приправ. Найвідомішим блюдом є, звичайно ж, гуляш. Однак це зовсім не та печеня з м'яса з овочами й підливою, яку подають в інших європейських країнах. Справжній угорський гуляш - це густий, гострий суп з великими шматками м'яса та картоплі. Гідне місце в сучасній угорській кухні займають супи, в тому числі фруктові, наприклад вишневий суп по-трансільванськи зі сметаною, медом та розмарином...

Приємного відпочинку! Відпочивайте з турагентством Мансана.

Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ