про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
Камбоджа

Відпочинок / тури в Камбоджу із Києва

Цікавий та екзотичний відпочинок в Камбоджі 2020: будь-які комбіновані тури під запит!!!

Королівство Камбоджа розташоване між В'єтнамом і Таїландом. Назва країни походить від санскритського "Камбуджі" - народжений з води. Держава, що виникла на місці могутньої кхмерської імперії, яка управляла значною частиною сучасного В'єтнаму, Лаосу і Таїланду.

Одна з особливостей узбережжя Камбоджі - це безліч великих і малих островів.

 
 

Головна визначна пам'ятка країни - храмовий комплекс Ангкор Ват неподалік від міста Сиемреап, в центрі країни. Також є місця для «пляжного» відпочинку на півдні, в районі міста Сіануквіль.

Камбоджа - країна з багатою культурою, столицею у французькому стилі і приголомшливими природними ландшафтами. Одна з найцікавіших країн Індокитаю - Королівство Камбоджа - з кожним роком стає все більш привабливою для цінителів справжніх подорожей, насичених незабутніми враженнями та особливими пригодами.

Тури до Камбоджі - це шанс доторкнутися до дивовижної культури, дізнатися цікаві звичаї і скуштувати екзотичну кухню. Камбоджа - тури для любителів насиченого відпочинку та нових вражень.
Камбоджа приваблива для туристів своїм спокійним і доброзичливим характером основного населення - кхмерів, дуже низькими цінами, кліматом, екзотичною кухнею.
На узбережжі Камбоджі є кілька національних парків.

Якщо Ви справжній любитель дайвінгу, снорклінгу, риболовлі, водних мотоциклів, Вам варто відвідати Сіануквільську затоку. Для поціновувачів розваг потрібно побувати в парку L-Ball. Найцікавіша розвага - покататися з гірки всередині величезної, надувної, пластикової сфери. Також приголомшлива можливість викупатися у водоспаді відкривається на Пном Кулене, в околицях Сієм Ріепа.

Камбоджа - відмінна країна, перш за все, найбезпечніший вид відпочинку, престиж і визначні пам'ятки країни.

Вперед, до пригод!

Таня
Хочете відпочити?
подзвоніть
(+38 044) 331-38-78
(+38 067) 488-05-25
(+38 050) 383-28-23
напишіть
tmmansana.com
Mansana.UA
 
Різниця в часі:  +5 годин
Місцевий час:  Пномпень –  20:57
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ