про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
/
Пномпень

Тури в Пномпень із Києва, відпочинок в Пномпень

Пномпень - столиця королівства Камбоджа. Колись це було одне з найкрасивіших міст у французькій колоніальній Азії, але в результаті численних воєн багато що було зруйновано, і після відновлення Пномпень перетворився у великий мегаполіс з сучасними спорудами в урбаністичному стилі.

Розташоване в місці злиття двох річок - Меконгу і Тонле Сап, місто, як свідчить легенда, став столицею не випадково. Було надісланий знак у вигляді декількох статуеток Будди, принесених в Меконг в гілках дерева. Їх знайшла вдова на ім`я Пень, принесла до будинку, насипала невеликий земляний пагорб, як наказував звичай, і поставив на нього врятовані статуетки Будди. Це місце стало священним і отримало назву пагорба вдови Пень, що по-кхмерськи звучало як Пномпень.

Протягом 300 років столицею Камбоджі були різні міста, і тільки в 1866 р. Пномпень знов був визнаний столицею. У період колонізації місто було поділене французами на квартали та райони, - це поділ зберігся й донині.

У Пномпені тільки головні бульвари мають назву.
Решта ж вулиці, що знаходяться на перетині цих бульварів, мають тільки номери. Як правило, парна нумерація у вулиць, що проходять зі Сходу на Захід, і непарна - з півночі на південь.

Головні пам'ятки Пномпеня,
які обов'язково варто побачити, перебуваючи тут, - це храм-гора Ват-Пром (яка колись і була тим самим пагорбом, на який стара Пень поставила статуетки Будди), Королівський палац і Срібна пагода. Срібна пагода - одне з небагатьох місць Камбоджі, яке, незважаючи на розкрадання 60% витворів мистецтва при режимі червоних кхмерів, зберегла блиск і багатство кхмерської цивілізації.

Захопливим релігією людям буде цікаво відвідати Ват Оуналом - камбоджійську патріархію буддистів, стіни якої прикрашені сценами з життя Будди і написами на палі, а позаду головної будівлі в ступі зберігається волос Будди.
 
Марина
Хочете відпочити?
подзвоніть
(+38 044) 331-38-78
(+38 067) 488-05-25
(+38 050) 383-28-23
напишіть
mmmansana.ua
Mansana.UA
 
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ