про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
Канада

Відпочинок / тури в Канаду із Києва

Канада - держава, розташована в Північній Америці, що займає 2-е місце у світі по території. Тягнеться від Північного пояса до району субтропіків, складається з 10-ти провінцій і 3-х територій. Величезна територія, різні природні і кліматичні умови сприяють зайняттям різними літніми і зимовими видами туризму. Примітне те, що усі природні комплекси країни збережені в первозданному вигляді. Цей факт притягає в Канаду безліч эко-туристов і любителів природи. Тут знаходячись в різних місцях одночасно можна - спускатися із засніжених схилів на гірських лижах, йти по маршруту до історичних місць через тисячолітні густі ліси, прогулюючись по тундрі милуватися північним сяйвом, плисти на каное по гірській річці або ніжитися на сонці і ловити хвилю в прибережних океанських водах.

 


Гірськолижні тури в Канаду одні з найпопулярніших видів туризму. Найкращі траси і найрозвинутіша інфраструктура знаходяться в районах тихоокеанського узбережжя - Скелясті гори і Береговий хребет. Провінції Манітоба, Саскачеван, Квебек, Нью-Інсбрук рясніють сучасними курортами з обладнаними трасами різної протяжності і різної міри складності. Тут можна на вибір зайнятися гірськими лижами, біговими лижами, слаломом, сноубордом, бордеркроссом і так далі. Відпочинок в Канаді для зайняття зимовими видами спорту можна сміливо планувати в період з листопада по травень. Пік сезону доводиться на зимові місяці.

Пляжні тури. В Канаду з України відправляють на пляжі провінції Нова Шотландія - Мартинік, Лоуренстаун-біч, Мавилліт-біч, парк П'яти Островів, пляжі Стежки Кабото на о. Кейп-бретон. В околицях вищеперелічених курортів створені хороші умови для серфінгу і віндсерфінгу. Піщані пляжі і природа національних парків створює прекрасні місця для відпочинку на узбережжі і зайняття водними видами спорту. Пляжний тур в Канаду з Києва "дикуном" відправляє в провінцію Інсбрук на пляж Парлі. Тут є облаштовані зони для кемпінгів, де влаштовуються пікніки, змагання по пляжному волейболу, обладнані футбольні майданчики. Розвинена інфраструктура і прекрасно обладнані пляжі розташовані в провінції Острів Принца Едуарда - пляж Співаючих Пісків, пляжні зони Жак-картер, Кавендиш, Рустіко, Стенхоуп. Путівки в Канаду для пляжного відпочинку пропонують кращі пляжі Ванкувера і його околиць - пляжі Стенлі-парку і пляжна зона Саншайн-Кост. Дайв-туры в Канаду з Києва будуть цікаві любителям. Досліджувати затонулі кораблі можна з Тобермори, на півострові Брюс, в Національному парку Фатом-Файв, на території Кінгостона в озері Онтаріо. Рафтингом і каякингом можна займатися в річках і озерах практично усіх національних парків Канади. Найбільш популярні місця - річка Макензі, річка Південна Наханні, річки Оттава і Ферс.

Эко-тури в Канаду пропонують більше 40 національних парків і заповідників країни. Численні маршрути до природних й історичних пам'яток, етнографічний туризм, спостереження за птахами і ссавцями відкривають широкі можливості і дивовижні місця, не порушені цивілізацією. Путівки в Канаду з України славляться екскурсіями в Провінції Лабрадор і Ньюфаундленд для спостереження за льодами, що дрейфують. А також подорожам до місць, де можна побачити північне сяйво.
Таня
Хочете відпочити?
подзвоніть
(+38 044) 331-38-78
(+38 067) 488-05-25
(+38 050) 383-28-23
напишіть
tmmansana.com
Mansana.UA
 
Різниця в часі:  -6 годин
Місцевий час:  Оттава –  10:39
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ