про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
Французька Полінезія

Відпочинок / тури у Французьку Полінезію із Києва

Унікальний відпочинок на островах Французської Полінезії

Французька Полінезія - це 118 дуже різних за рельєфом і природі островів, що пропонують заможним мандрівникам з-за океану пляжний відпочинок категорії VIP. Основний контингент тутешніх туристів - справжні гурмани-мандрівники, які вже встигли побувавши в багатьох унікальних точках світу. Особливий контингент - молодята, які можуть собі дозволити провести церемонію вінчання в цьому райському місці. Плюс, зрозуміло, небідні дайвери, яким тут справжнє роздолля. Тури до Французької Полінезії нерідко комбіновані, з відвідуванням інших напрямків: островів Пасхи, острови Сайпан і не тільки. Столиця - Папеете, адміністративний центр всієї Французької Полінезії. 
 
 
Основні курорти Французької Полінезії
Острови Товариства: Таїті, Бора-Бора, Муреа, Райатеа, Таха, Хуахін 
Архіпелаг Туамоту: Маніхі, Рангіроа, Тікехау 
Маркізькі острови: Нуку-Хіва, Хіва-Оа 
Віза до Французької Полінезії оформляється у французькому посольстві, у Департаменті заморських територій Франції, і абсолютно офіційно іменується «віза для поїздки на заморські території Франції». Звичайна французька шенгенська віза для поїздки до Французької Полінезії недійсна. Готелі на островах незмінно «на рівні» - і в плані сервісу, і в плані номерів. Зазвичай це бунгало, частина яких розташована на березі, а частина - на помостах, що йдуть в море. Мандрівники, що зупинилися в бунгало на воді, матимуть можливість снідати з човників, які підпливають прямо до бунгало. 
Кухня і ресторани 
У полинезийской кухні відчувається присутність європейської і азіатської кухні. В основному використовуються свіжі продукти, дуже популярна риба всіх видів, приготована самими різними способами: її вживають в смаженому, вареному і навіть сирому вигляді. Самое популярні страви - це сира риба a la tahitienne, маринована в лимонному соці і кокосовому молоці, а також Chinese ma'a tinito, до складу якого входять свинина, квасоля, китайська капуста і макарони. Жоден сімейний (і не тільки сімейний) свято на островах не обходиться без молочного поросяти, риби, плодів хлібного дерева, ямса і бананів, запечених в бананових листах.
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ