про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
Нідерланди

Відпочинок / тури в Нідерланди із Києва

Королівство Нідерланди - країна з дуже богатою історичною і культурною спадщиною. До того ж це одна з мальовничіших держав Західної Європи з незвичайною природою, великою кількістю замків, безліччю середньовічних будинків цікавої архітектури, старовинними ратушами і соборами, університетами, ринками, каналами, чудовими музеями. Дуже захоплюючими є старі містама країни - затишний Роттердам і трохи старомодна Гаага, артистичний Лейден, старовинний Утрехт і вишуканий Делфт - в кожному з них мандрівник відчує себе довгожданим гостем, адже голландці дуже привітні, відкриті і доброзичливі.

 


Офіційною столицею держави, згідно конституції Нідерландів, являється Амстердам, де монарх приносить присягу на вірність Конституції. Проте фактичною столицею є Гаага, де знаходиться королівська резиденція, парламент і уряд, а також більшість посольств іноземних держав і штаб-квартир міжнародних організацій.
Нідерланди належать до числа країн-учасниць шенгенської угоди, тому громадянам України необхідно відкривати візу для в'їзду.
У країні узаконений продаж легких наркотиків, які продаються в численних Coffe shop, розташованих в центрі міста. Крім того, в Нідерландах багато захисників тварин, тому там краще не носити шуб з натурального хутра і одягу з натуральної шкіри.
Клімат в країні дуже вологий. Середні температури січня +1.+3 °С, липня +16.+17 °С. Незважаючи на це, західні вітри нерідко викликають різке пониження температури навіть в найтепліші місяці.

Таня
Хочете відпочити?
подзвоніть
(+38 044) 331-38-78
(+38 067) 488-05-25
(+38 050) 383-28-23
напишіть
tmmansana.com
Mansana.UA
 
Різниця в часі:  +1 година
Місцевий час:  Амстердам –  06:42
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ