про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
Польща

Відпочинок / тури в Польщу із Києва

Тури в Польщу з турагенством Мансана залучають людей зі смаком до історії країни та її сувенірів. Польща запрошує відвідати її міцні відновлені старі міські комплекси, Королівські замки Варшави й Кракова, колишньої столиці, в якій знаходяться найстаріші палаци, побудовані польськими магнатами.

Під час відпочинку в Польщі Ви маєте можливість ознайомитися з численними музеями, які зберігають пам'ять про минулі століття, такі як Біографічний Музей Миколи Коперника і середньовічне підземне соляної джерело у Величці. Також країна багата історичними пам'ятниками. Головний скарб Польщі - Краків з прилеглими середньовічними фортецями часів королів Ягеллонів. Старовинна архітектура, вуличні музиканти і художники, магазини і затишні ресторанчики створюють унікальну атмосферу середньовічної Європи. Багатьох приваблюють оздоровчі курорти Польщі. Любителі гірських лиж оцінять Татри.

 


Тури в Польщу подарують Вам красу польських міст: Варшави та Кракова.


Варшава - місто-герой. Перейміться культурою національного та археологічного музею, а також відвідайте «Театр Велки», «Театр Польскі».

Кухня Польщі, як то кажуть, окрема пісня. Її характерні риси - оригінальність і естетична досконалість. Жодна польська трапеза не обходиться без першої страви.

Найбільший внесок у розвиток бойового мистецтва, країна зробила у сфері саблевого бою.

Це країна, де можуть втілитися Ваші заповітні мрії про відпочинок!
Відпочинок в Польщі сьогодні - це сотні різноманітних маршрутів однією з найбільших держав Європи.

Приємного Вам відпочинку!
Різниця в часі:  -1 година
Місцевий час:  Варшава –  04:52
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ