про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
/
Новорічні тури

Відпочинок / тури в Польщу на Новий рік 2020

Польща розташована в самому серці Європи і багата старовинними традиціями, пам'ятниками культури, мистецтва, природи. Ця дивовижна країна пропонує великий вибір турів на Новий рік, вона ідеально підходить як для молодіжного відпочинку, так і для сімейного відпочинку з дітьми.

 
Новорічні тури в Польщу, 2020 г.
Закопане Patria Zakopane, 3* RO авіа 02 января 8 дн. 420€  
Czarny Potok, 3* HB авіа 02 января 8 дн. 430€  
Fian, 3* BB авіа 02 января 8 дн. 470€  
Tatiana Premium VILLA, 3* RO авіа 05 января 8 дн. 480€  
Patria Zakopane, 3* BB авіа 29 декабря 8 дн. 560€  
Belvedere, 4* HB авіа 02 января 8 дн. 620€  
Nosalowy Dwor, 3* BB авіа 05 января 8 дн. 630€  
Radisson Blu Hotel & Residences, 4* BB авіа 26 декабря 8 дн. 870€  
Belvedere, 4* HB авіа 29 декабря 8 дн. 970€  
Все новорічні тури Ціни із Києва / України на 1 особуДе саме зустрічати Новий рік в Польщі залежить від Ваших уподобань. Якщо ви любите старовинні міста з середньовічною атмосферою, красивою архітектурою і вимощеними брущаткою вузькими вуличками, вирушайте в культурну столицю Польщі - Краків. Там є безліч костьолів, соборів, монастирів, каплиць, синагог, замків і музеїв.

Якщо ви комфортніше себе почуваєте в сучасніших містах, вас чекає Варшава з її численними палацами, музеями і соборами. І звичайно ж, знаменита Ринкова площа, куди до 12 ночі 31 грудня стікаються люди, щоб помилуватися на святковий фейєрверк.

Зустрівши Новий рік в Польщі, не поспішайте від'їжджати: обов'язково відвідаєте один з польських гірськолижних курортів. Закопане та інші великі гірськолижні курорти пропонують широкий вибір трас (як для новачків, так і для професіоналів), штучне освітлення на спусках і навіть установки для штучного снігу. Навіть якщо ви не дуже любите гірські лижі, в Закопане є на що подивитися і куди сходити. У місті можна відвідати Музей Татр, Музей Сміху, Експозицію локомотивів і Фабрику кераміки.

Також варто спробувати польську національну кухню: червоний і білий борщ, капустняк, грохувку, бігос (символ польської кухні з квашеної капусти і м'яса), і полендвицю - копчену вирізку філе. З напоїв заслуговують на увагу запашна трав'яна настоянка зубрівка і зварене за старовинними рецептами пиво.

Новорічні і різдвяні тури в Польщу - це завжди яскраві і незабутні враження!
Різниця в часі:  -1 година
Місцевий час:  Варшава –  09:52
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ