про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
/
Закопане

Тури в Закопане із Києва, відпочинок в Закопане

Закопане - це кращий курорт на півдні Польщі в 110 км від одного з найкрасивіших міст світу - Кракова, на кордоні зі Словаччиною в красивій улоговині Татр (найвищих гір Польщі, Риси - 2499 м.). Центр міста знаходиться на висоті 840 метрів над рівнем моря. Унікальна природа, а також численні культурні та спортивні заходи приваблюють сюди щорічно близько 2 000 000 туристів.

Вершини в Закопане - скелясті, з різким зльотом гребеня. Комбінація скель, лісу і рівних засніжених схилів народжує небачені за красою пейзажі. Завдяки розташуванню на північних схилах Татр, в Закопане завжди багато снігу. Сніговий покрив тримається з грудня по травень. Зима зазвичай не холодна. З квітня можна засмагати, катаючись на лижах.
  • На півдні міста, біля підніжжя Татр починається територія Татранського Національного парку. Тут же знаходиться найбільший район катання в Закопане - гора Каспровий Верх - дістатися до її вершини можна маятниковою канатною дорогою, нижня станція "Кузня" знаходиться в 3 км від міста на місці колишньої кузні. На Каспровий Верх також є два крісельних і декілька бугельних підйомників.
  • Другий за величиною район катання - Губалувка (Бистре, Губаловка і Буторовскій Верх) - розташований на північ від міста. Тут є рейкова канатна дорога, і кілька крісельних підйомників. Нижня станція знаходиться на вулиці, яка так і називається "На Губулувке" - від центральної вулиці Круповки - 5-10 м. ходу.
  • Носаль - ще один великий район катання. Розташований на південному сході міста. Тут безліч бугельних підйомників різної довжини і один крісельний.
  • Крім перерахованих районів, на схилах міста і навколо нього є безліч невеликих гірськолижних трас.

Закопане - рай для гірськолижників. Для них чудово підготовлені схили різної складності, гірськолижні школи та інструктори, прокат і ремонт будь-якого гірськолижного спорядження.

Дуже популярний на курорті сноубординг. Рівні схили без каміння являють собою ідеальне покриття для катання на дошках. Сноубордисти зі всієї Європи часто влаштовують тут свої змагання, свята і просто тусовки.

Для відпочинку в Закопане створені прекрасні можливості: безліч канатних і підвісних доріг, чудові умови для лижного спорту не тільки для лижників з досвідом, але і для початківців, які роблять перші лижні кроки, за допомогою досвідчених інструкторів. Закопане приваблює людей різних смаків. Сюди приїжджають і любителі сільської тиші, і прихильники бурхливого світського життя, знамениті спортсмени.

Тут Вас чекає зустріч з унікальною культурою гуралів (місцевих жителів), традиції, звичаї і фольклор яких збереглися від витоків і передаються з покоління в покоління.
 
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ