про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
Ямайка

Відпочинок / тури на Ямайку із Києва

Тури на Ямайку з Києва (с авіа а/к Condor + Lufthansa) від 2020$


Ямайка - це:
  • можливість побачити і закохатися в країну кокосових пальм, що вражає водоспадами, мальовничими річками і вічнозеленими лісами.
  • небачена краса бухт, заток прекрасних піщаних пляжів і незвичайних за красою узбережних рифів.
  • сонячний рай, в якому можна опинитися в будь-який з 365 днів у році, скинути з себе весь зайвий одяг, а з ним і втому від шуму і міського смогу.
 
 

Тури на Ямайку не можна порівнювати зі звичним пляжним відпочинком деінде. Тут своя магічна атмосфера. Місцеві жителі постійно щось наспівують, пританцьовують, насвистують, одним словом - живуть в ритмі реггі. Тут хочеться жити, радіти життю, насолоджуватися яскравим сонцем, теплим морем і красою навколишнього світу!

Ямайка одна із найромантичних, незвичайних країн і найкрасивіших куточків планети! Яскраві фестивалі, екзотична кухня, здатна поєднати в одній страві солодкість, пряність, гостроту і тонкість, смаку, вироби місцевих умільців, й унікальна, чисто ямайська, музика англійської мови - все це Ямайка!

У самому серці Карибського моря кілька сотень років тому острів Ямайка став притулком для піратських кораблів. Зараз на острові піратів не залишилося, але збереглася атмосфера веселощів і аромат рому, який обов'язково варто спробувати в одному з місцевих таверн під час вечірньої прогулянки. Вдень же гарячий пісок, жаркі промені сонця і прохолодна прозоро-чиста вода розчинить Вас в почутті безтурботності і вічного літа, зробивши Вашу шкіру засмаглою, а посмішку світлішою і яскравішою.

Ямайка є унікальною острівною державою зі специфічним менталітетом. Острів пережив у минулому багато історичних "болючих ран", але все ж набув статусу незалежної держави. Ямайка знаменита своїми надзвичайно гарними пляжами і чарівними заходами, а також всесвітньо відомою культурою.

Підводний світ Карибського моря і Атлантичного океану надзвичайно багатий. Красиві коралові рифи, вода моря тепла і прозора, незвичайно бірюзового кольору, де Ви зустрінетеся з мешканцями підводного світу. Насолодіться видом екзотичної флори і фауни.

Порада від Мансани: не втрачайте можливості зануритися з аквалангом.

Чарівний острів Ямайка і відпочинок на ньому чекає на Вас!
Різниця в часі:  -7 годин
Місцевий час:  Кінгстон –  23:19
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ