про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
Сінгапур

Відпочинок / тури в Сінгапур із Києва

Комбіновані тури Сінгапур + Балі  з Києва  (а/к Fly Dubai + Emirates) від 1660$ (з авіа)
Гарантований авіаблок в Сінгапур від 1315$! (а/к Fly Dubai + Emirates)
Відпочинок на о. Сентоза на березі океану!Сінгапур - одна з найдивовижніших і неповторних країн Азії! В Сингапур, як правило, їдуть сім'ями. Тут інтереси найдуться для всіх! У Сінгапурі знаходиться відомий на весь світ іподром - чоловіча розвага, діти обожнюють аквапарк і акваріум, молодь - веселі дискотеки, а жінки із задоволенням здійснюють шоппінг. Весь Сінгапур - це рай для туристів! Уряд Сінгапуру дуже піклується про відвідувачів країни, тут все зроблено для туристів і їх відпочинку.

 
 

Тури в Сінгапур здійснюються через європейські аеропорти, літаки літають щодня. Ще можливі перельоти до Сінгапуру через Стамбул і ОАЕ, а так само через країни південно-східній Азії.

Тури в Сінгапур - це знайомство з його витоками досягненнь
. Культурними традиціями і стилем життя. Дивовижна подорож, яку Ви можете подарувати собі та своїм близьким.

Серед визначних пам'яток в Сінгапурі є знаменитий зоопарк, в якому тварини утримуються в природних умовах, заповідник «Букіт Тіма» являє собою 70 гектарів незайманого тропічного лісу, парк Птахів Джуронг, площею 20 гектарів, де мешкає безліч тропічних птахів.

Острів Сентоза
- це просто рай для туриста. Там є багато полів для гольфу, розвинений водний спорт та багато іншого. Сінгапур - один з найбільших міжнародних центрів розведення декоративних риб на експорт. Сінгапур - один з найбільших світових портів.

Відпочинок в Сінгапурі з Мансаною запам'ятатися Вам на все життя!
Різниця в часі:  +6 годин
Місцевий час:  Сінгапур –  00:05
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ