про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
Швейцарія

Відпочинок / тури в Швейцарію із Києва

Швейцарія - країна, яка об'єднала на невеликій території неповторну красу природи і видатні творіння рук людських. Швейцарія - країна цілорічного туризму. Її міста красиві в будь-який час року. Мистецтво, культура, гірськолижні схили, готелі від знаменитих 5* до затишних сімейних, ресторани, магазини, все це - невичерпні можливості для відпочинку.

 


Швейцарія - це не тільки найбільш надійні банки, найточніший годинник, сир і шоколад. Швейцарські Альпи володіють найчистішим повітрям, чудовими схилами для катання і можливістю відпочити і розслабитися після схилів.

Швейцарія займає географічне, кліматичне, культурне становище, що дає найкраще поєднання можливості розслаблення і відновлення фізичного стану та емоційного духу. Наявність термальних джерел дало можливість створить курорти з покращення зовнішнього і внутрішнього стану людини. Женевське озеро, озера Лугано, Лаго-Маджоре, Невшатель, Боденське, Цюріхське, Тун і Фірвальштедское озеро не залишать байдужими своєю різноманітністю і куточками незайманої природної краси.

Значна кількість виставок, фестивалів, і культурних заходів, що проходять на протязі всього року, мають величезну кількість відвідувачів і шанувальників.

Швейцарія - це неймовірної краси країна з чарівними пейзажами, гірськолижними курортами, це умиротворення і спокій, а також неповторний і безперечно незабутній відпочинок в будь-яку пору року!
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ