про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
/
Церматт

Тури о Церматт із Києва, відпочинок о Церматт

Церматт - цей мініатюрне альпійське містечко, чарівність якого поширилася далеко за межі країни, є одним з найвідоміших гірськолижних курортів Швейцарії. Катання на схилах Церматт - це катання серед незвичайної і чудової краси. Церматт оточує 38 живописних чотирьохтисячних піків, а красуня-гора Маттерхорн, яку часто називають самою фотограффованою горою світу, вважається символом Цераматта.

Завдяки вічним снігах, що лежать на крутих схилах тутешніх гір, Церматт пропонує катання на лижах 365 днів у році, 300 з яких - сонячні. Ділянки для катання навколо Церматта умовно розділені на три основні зони, які прокладені до трьох основних піків - піку Ротхорн (Rothorn) 3103 м, піку Горнерграт (Gornergrat) 3089 і найвищого піку Маттерхорн, висота якого досягає 3883 м над рівнем моря. 20 кілометрів трас льодовика відкриті для катання і влітку.

Досвідчених лижників порадують
круті схили високих піків, що оточують Церматт, складні чорні могульні траси, 38 кілометрів жовтих цілинних трас і хелі-скі з висоти 4200 метрів. Для шанувальників лиж з хорошим середнім рівнем катання на схилах Церматт прокладено більше 188 кілометрів червоних трас, початківці лижники мають можливість тренувати свої навички на відносно легких синіх трасах (зелених трас в Церматте немає), а любителів сноуборду чекає відмінно обладнаний сноупарк і суперпайп.

Малюків на схилах Церматта зустрічає Уоллі -
кумедний персонаж, у вигляді чарівної чорної овечки. Уоллі допомагає маленьким лижникам освоїтися на високогірних схилах і створює доброзичливу для дітей атмосферу. До речі, слід додати, що Уоллі - знаменитість, він є головним героєм дитячої книжки Уоллі на Маттерхорн і головною дійовою особою дитячого фестивалю, який стартував у 2010 році на схилах Церматт.

На щастя, незважаючи на свій статус світового курорту, Церматт не втратив самобутності швейцарської гірського села. Шале, старі фахверкові будиночки, традиційні ресторани і сувенірні лавки, фондю і раклет - в Церматте тобто все те, без чого не можна уявити традиційну атмосферу Швейцарії.

У теплі літні дні
Церматт пропонує ще й 400 кілометрів пішохідних трас, польоти на параплані, їзду на гірському велосипеді і, звичайно ж, альпінізм, адже Церматт зобов'язаний своєю появою розвитку альпінізму і все тієї ж красуні Маттерхорн, одній з найвищих і найбажаніших любителями альпінізму гір Європи.

Відпочиваючи в Церматті, не прогавте можливість проїхати в «Льодовиковому експресі» наймальовничішим маршрутом Європи, прокладеним через кращі гірськолижні курорти Швейцарії.

Зимовий сезон в Церматт починається в середині жовтня і закінчується тільки в кінці квітня.
 
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ