про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
/
Неаполь

Тури в Неаполь із Києва, відпочинок в Неаполь

У стародавні часи Неаполь був заснований греками в восьмому столітті до нашої ери, після деякого часу він став частиною Римської імперії. У дванадцятому столітті в Неаполі було близько трьохсот тисяч жителів і Неаполь був одним з найбільших міст Європи, поступаючись лише Парижу. У тринадцятому столітті місто стало столицею Сицилійського королівства, потім - Неаполітанського королівства, і, нарешті, - столицею Королівства Обох Сицилій. У жовтні 1860 р. в результаті референдуму був оголошений кінець королівства і початок держави Італія.

Неаполь як і вся Італія забудований дуже тісно, вузькі вулиці збігають з високих пагорбів до моря. Околиці міста стали справжнім царством археології, тут були відкриті цілі античні міста (Помпеї, Геркуланум), поховані під час грандіозного виверження 79 року нашої ери. Тепер вони стали музеями під відкритим небом. Майже виключно туризмом живуть і невеликі острівці в Неаполітанському затоці: Капрі і Искья.

У Неаполі також збереглося безліч церков і музеїв. Тут знаходиться один з найбільших археологічних музеїв Європи. У Королівському Палаці XVII століття (арх. Доменіко Фонтана) у 1994 р. проходила зустріч керівників країн великої сімки. У найстарішому соборі XIII століття в капелі Св. Януарія (Сан Дженнаро) - покровителя міста - зберігається велика реліквія - залишки крові християнського мученика. У Неаполі добре розвинене транспортне сполучення всередині міста. Є міжнародний аеропорт, морський порт, залізничний вокзал і метрополітен.
Неаполь був улюбленим місцем відпочинку римської знаті і імператорів, які будували тут розкішні вілли. Тут народився і був похований поет Віргілій. Тут зупинялися апостоли Петро і Павло, несучи християнство в Європу.

Серцем Неаполя, звичайно, є Везувій, у підніжжя якого розкинулося місто. На схилах Везувію мляві поля застиглої лави чергуються з садами і виноградниками.

Жителі Неаполя дуже музичні, це воістину музиканти-віртуози як в області оперного мистецтва, так і в народній музиці, супроводжуваної гітарою або мандоліною. Досить згадати Королівський театр Сан Карло з його незвичайною акустикою, побудованої на 40 років раніше знаменитої Ла Скала. У цьому місті народилися Карузо, драматурги брати Де Філіппо, а також відомий персонаж Комедії дель Арте - Пульчінелла.

Жителі Неаполя люблять святкувати різні свята, вони тут проводяться досить часто і привертають велику кількість народу. У дні проведення свят Неаполь, і так незвичайне і красиве місто, стає ще красивішим та привабливішим. Для любителів пройтися магазинами в Неаполі існує багато магазинів і бутиків, в яких можна придбати модний одяг та недорогі сувеніри на пам'ять, а також великий торговий центр - Галерея Умберто, побудований у 19 столітті.

З настанням вечора Неаполь перетворюється. Прогулюючись містом, потрібно обов'язково зайти в піцерію і спробувати піцу, так як Неаполь вважається батьківщиною цієї страви. З приводу безпеки на вулицях Неаполя потрібно бути дуже обережним навіть у денний час, а вже ввечері тим більше треба бути дуже уважним і обережним. Особливо небезпечні кишенькові злодії і мотоциклісти, які "спеціалізуються" на зриванні на ходу жіночих сумочок.
 
Таня
Хочете відпочити?
подзвоніть
(+38 044) 331-38-78
(+38 067) 488-05-25
(+38 050) 383-28-23
напишіть
tmmansana.com
Mansana.UA
 
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ