про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
/
Кримський півострів

Тури в Кримський півострів із Києва, відпочинок в Крим

Туристичне агентство Мансана радо вітає Вас і пропонує відпочинок й оздоровлення в Криму - одному з найпрекрасніших куточків Землі, де є все для повноцінного відпочинку і успішного лікування: унікальні природно-кліматичні умови, дивовижна природа, ласкаве море, цілюще повітря, мінеральні джерела та лікувальні грязі. Крим сьогодні - це благословенна земля Кримського півострова, омивається Чорним і Азовським морями.

Відомим, значущим і привабливим Крим став багато в чому завдяки особливостям своєї природи, і перш за все своєрідному географічному положенню. Воно в цілому відрізняється наступними найбільш характерними рисами.

По-перше,
знаходження півострова на 45° північної широти обумовлює його рівновіддаленість від екватора і Північного полюса, що пов'язано з досить великою кількістю сонячної енергії і значною кількістю годин сонячного сяйва.

По-друге,
Крим - майже острів. З цим пов'язано, з одного боку, велика кількість рослин, що ніде не зустрічаються, окрім даної місцевості і аналогічних видів тварин, з іншого - цим пояснюється значне збіднення кримської фауни; крім того, на клімат й інші компоненти природи значний вплив робить морське оточення.

По-третє,
особливо важливим виявляється становище півострова щодо загальної циркуляції атмосфери Землі, що приводить до переваги в Криму західних вітрів. Крим займає прикордонне положення між помірним і субтропічним географічними поясами.

Природним музеєм називають природу Криму.
Особливо багатий і цікавий рослинний світ Криму. Тільки дикорослих вищих рослин налічується більше 65% флори всієї європейської частини країн Співдружності. Поряд з цим тут культивують близько 1000 видів чужоземних рослин. Майже вся флора Криму зосереджена в його південній гірській частині. Це достовірно музейне багатство флори Три миси, подібно трьом китам, в Чорному та Азовському морях як би "підтримують" півострів. Образний вислів "острів Крим" близько до істини - із сушею його сполучає тільки Перекопський перешийок, який місцями звужується до 7 км. А в районі Чонгара всі транспортні магістралі прокладені через затоку Сиваш по мосту і насипній греблі. Побувавши в Криму ви ніколи не забудете дивовижні бухти Нового Світу, палаци Південного узбережжя і Бахчисарая, замок над морем - Ластівчине гніздо, мальовничі водоспади, гори і каньйони цього півострова, вина Массандри, Інкермана і Нового Світу.

Ознайомившись з пропозиціями від турагенції Мансана, Ви зрозумієте, що у нас представлені оздоровниці на будь-який смак: для невибагливої публіки та молоді ми пропонуємо Миколаївку з її багатою інфраструктурою і низькими цінами; для людей із середнім достатком, для сімейного відпочинку, для бажаючих оздоровитися - санаторії і пансіонати Великої Ялти, Алушти і Євпаторії; для вимогливої публіки - пансіонат "Море" в Алушті і готель "Брістоль" в Ялті - готелі з елегантним дизайном і сучасним комфортом; для бажаючих продегустувати шампанське з підвалів князя Голіцина або позасмагати на Царському пляжі, - звичайно, Судак і Новий Світ - наймодніші Кримські курорти.
 
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ