про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
/
Кейптаун

Тури в Кейптаун із Києва, відпочинок в Кейптаун

Кейптаун - одне з найкрасивіших міст світу. Нависає над містом Столова гора, силует якої протягом багатьох років зустрічав мореплавців з дальніх країн, знаменитий Мис Штормів і Мис Доброї Надії - ці назви знайомі з дитинства кожному ... Морські котики, що засмагають просто на пірсах Alfred and Victoria Waterfront, рибні ресторани Кампс Бея, яскраве сонце і прохолодний океанічний бриз чекають гостей одного з самих космополітичних міст світу.

Кейптаун був заснований в 1652 р. Тут розташований парламент країни і безліч визначних пам'яток: стара будівля Південної Африки - Касл (1666-1679 рр..), зараз тут знаходиться колекція антикваріату та живопису), собор Св. Георгія в старому парку Компаніз-Гарден, резиденція президента ПАР, мечеті Пінк-Палм-Три і Нурел-Намейда. Варто відвідати довжелезну торгову вулицю континенту - Фуртреккер-Роуд, один з кращих в світі ботанічних садів - Кірстенбош на східній стороні Столової гори, комерційний центр Сіті-Боул, заповнену художниками і ремісниками авеню Джордж, канатну дорогу на вершину Столовой гори, маєтки голландської архітектури та пишні будівлі вікторіанської епохи в старих кварталах.

Заповідник Мису Доброї Надії площею в 7750 гектарів з багатющою флорою і фауною з 1938 року є однією з візитних карток Західного Кейпу. Спочатку мис був названий Мисом Штормів і з часів Бартоломео Діаша, який першим обігнув його в 1488 році, носив це ім'я досить довго. Про його скелі розбилася не одна сотня кораблів. Пізніше мис був перейменований в Мис Доброї Надії. Сьогодні це один з культових оглядових майданчиків для мільйонів туристів, які сюди приїжджають.
 
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ