про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
/
Карлові Вари

Тури в Карлові Вари із Києва, відпочинок в Карлові Вари

Найбільший і найвідоміший чеський курорт був заснований Карлом IV ще в 14 столітті. Він розташований у мальовничій долині, оточеній Крушними горами у злитті двох річок - Теплі і Огрже. Місто побудоване ступінчастими терасами, що надає йому особливий, винятково мальовничий вигляд.

Прекрасні парки та променади з численними цілющими джерелами додають місту особливу елегантність. Діючих джерел - більше 60, в лікувальних цілях використовуються 12 з них. Джерела відрізняються один від одного температурою (34 - 73 ° C), вмістом вуглекислого газу CO2 і продуктивністю. Вода джерел застосовується для пиття, ванн, промивань, іригацій та інших спеціальних процедур. В лікувальних цілях використовується також карловарська термальна сіль, яка поставляється в безліч країн світу. Карловарські грязі - одна зі складових курортного лікування. Карловарські термі - єдині гарячі джерела Чехії, на території яких є сотні холодних мінеральних джерел.

Крім цього місто славиться своєю всесвітньо відомою промисловою продукцією - виробами з кришталю марки "Мозер", елітним склом "Моттл Глас", неповторним і оригінальним рожевим фарфором фірми "Тхун", цілющим тринадцятим джерелом - лікувальним лікером "Бехеровка", оригінальними Карловарський вафлями, лікувальною косметикою та унікальною гейзерною сіллю.

Карлові Вари - місто романтичної архітектури і прославлених колонад з їх цілющими джерелами, всесвітньо відомий курорт і місце спокійних прогулянок дрімучими лісами, місто концертних і виставкових залів, кінофестивалів, місто конгресів і громадських зустрічей, гостинних санаторіїв, затишних ресторанів і кафе, місто спортивних подій, знаменитих гостей та цікавої історії.

У місті багата культурна програма, щорічно тут проходить кілька культурних заходів міжнародного значення: міжнародний джазовий фестиваль, Tourfilm - фестиваль фільмів з тематикою туризму і звичайно Міжнародний Кінофестиваль, який збирає в місті зіркок з усього світу.

І тим не менше основною причиною відвідування цього міста-курорту з року в рік любителями елітного відпочинку є ефективність класичного курортного лікування, що удосконалюється тут вже протягом шестисот років.
 
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ