про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
/
Новорічні тури

Відпочинок / тури в Чехію на Новий рік 2025

Що може бути більш романтичним, ніж новорічні свята в Празі, одному з найкрасивіших міст Європи. Укутані сніговою ковдрою дахи будинків,  старовинні готичні замки і собори, величний Карлов міст, вулиці виблискують різноколірними вогниками, вітрини магазинів прикрашені іграшками і гірляндами, в повітрі відчувається дух свята, Прага схожа на казку, що ожила.

 Новий рік краще за все зустрічати на Старомеській площі разом з жителями і гостями міста. За старою традицією люди приходять сюди, щоб почути бій курантів, після чого вирушають на Карлов міст подивитися вогняне шоу і звичайно ж загадати бажання, доторкнувшись до статуї Яна Непомуцького. У новорічну ніч Вас чекають масові гуляння до світанку, гарячий глінтвейн і традиційне шампанське, танці, фейєрверк, сценки за участю місцевих жителів в карнавальних костюмах і багато іншого.

Якщо весела Прага Вам не до душі, Ви можете зустріти Новий рік у колі сім'ї і друзів в затишному місцевому ресторані з дуже смачною кухнею і чеським пивом, або на славетних курортах Чехії, таких как Карлові Вари та Маріанські Лазні. У Вас унікальна можливості провести зимові канікули з користю для здоров'я.

Після свята рекомендуємо ознайомитися з пам'ятками міста, побачити Празький град, піднятися на ратушу, прогулятися по старому місту. Також Ви можете поєднати відпочинок з поїздками на екскурсію в Дрезден - одне з самих старовинних і красивих міст Німеччини, або відвідати Відень - перлину європейських міст.
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ