про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду

Тури в Лісабон із Києва, відпочинок в Лісабон

Лісабон - столиця Португалії, її найбільший торговельно-фінансовий і культурний центр, який розкинувся уздовж правого берега широкого гирла річки Тежу, а також має вихід до Атлантичного океану. Він розташований між приморським заходом і оновленим сходом міста.

Це - одна з найдавніших столиць світу, адже архітектурний вигляд Лісабона формувався протягом багатьох століть. У місті, що просочений духом історії, гармонійно сплелися в єдине ціле минуле і сьогодення.

У 1755 році відбулася неймовірна катастрофа, що потрясла всю Європу. Небувалий за потужністю землетрус зруйнував більшу частину Лісабона і забрав понад 40 тисяч життів. Від колишньої розкоші і могутності столиці не залишилося і сліду. На щастя, в Португалії знайшлася людина, яка володіє унікальними здібностями та енергією - маркіз де Помбал. Саме він очолив роботи з будівництва фактично нового міста. При цьому жодних змін на карті Лісабону не було виявлено.

Завдяки своїй різноманітності, Лісабон поєднав у собі столичне та курортне життя. Численні ресторани і готелі Лісабона з увагою і турботою ставляться до туристів міста. Тут двері перед туристами відкриті завжди. А в декількох метрах від напружених магістралей великого міста починаються круті сходи, що ведуть у тихі куточки, де чутно спів канарок, де чудові парки з блискучими ставками змусять забути Вас галасливу тісноту міських лабіринтів.

Відпочинок в Лісабоні - це також і бурхливе нічне життя. Особливою популярністю користується відомий навіть за межами Лісабона квартал Байру-Алту. Прийшовши сюди вдень, Ви здивуєтеся тихій провінційності тутешньої атмосфери, але увечері вулиці Байру-Алту оживають, наповнюючись галасливою веселістю.

Кожен вечір в затишних кафе Алфами для мандрівників буде несподіваним і приємно дивним. Адже тут розливають по келихах вино, гасять світло і, затамувавши подих, слухають пісні фадішт - лісабонських поетів і музикантів, які виконують пісні власного твору під акомпанемент португальської гітари, сумна краса яких чіпає місцевих жителів і вражає уяву мандрівників.

Жодної нудьги і для надзвичайно активних дітей. Тут багато розваг, які можуть пізнати ці дивовижні маленькі створіння. Дітям у Лісабоні буде дуже цікаво відвідати зоопарк і дельфінарій, акваріум Васко да Гами, а також розважальний комплекс «Feira Popular».

Клімат в Лісабоні субтропічний середземноморський. Осінь і весна тут дуже теплі, часто йдуть дощі. Середня температура повітря в Лісабоні: взимку +10 ° C, навесні +15 ° C, влітку +23 ° C, восени +17 ° C.

Зараз столиця Португалії стрімко зростає і переживає економічний підйом - будуються висококласні готелі, які разом з португальською кухнею і хорошим вином перетворили столицю Португалії в одне з найпривабливіших місць в світі.

Пам'ятки. Неможливо встояти перед чарівністю Лісабона. Атмосфера португальської столиці насичена контрастами. Тут непомітно перетікають один в одного багатовікова традиція і спрямований у майбутнє модерн, зів'яла стародавня розкіш і порожнеча морських просторів, сумують звуки саудаде і життєрадісний оптимізм. У XVI столітті, завдяки географічним відкриттям португальців і колоніям в Африці, Азії та Америці, Лісабон перетворився в могутній європейське місто. Про цей період розквіту досі говорять нам розкішні старовинні будівлі, наприклад, в районі Белем.

Справжнім серцем Лісабона є замок Святого Георгія, розташований на високому пагорбі. Його неперевершене поєднання архітектури арабських, єврейських і романських будівель, перемішаних з будівлями середньовіччя, повідають Вам про багатовікову історію замку.

Середньовічний квартал Алфама і Моурарія, вузькі вулички і сходи, які нагадують про арабів, що жили тут до вигнання, є найдавнішою частиною міста, що розташована біля підніжжя пагорба. Німі свідки воістину золотого століття в історії країни - Віфлеємська вежа і Монастир ордена ієронімітів, визнані надбанням світової культури. Цінителів мистецтва не залишить байдужим відвідування одного з численних музеїв, оскільки цим і цікавий Лісабон - своїми Скарбовим музеями з багатою та цікавою історією. Колекція знаменитого музею Гулбенкяна, вірменського підприємця і мецената, включає творіння Рубенса, Ван Дейка, Рембрандта, Коро, французьких імпресіоністів. Цікаві і Національний музей стародавнього мистецтва, і Музей кераміки, в якому представлено розвиток характерного для Португалії кахельного мистецтва - азулежуш, і багато інших музеї.

Зовсім інакше виглядають квартали Байша і Шіаду, збудовані після сильного землетрусу в XVIII столітті, а тепер практично повністю відреставровані. Там добре побродити по магазинах або зануритися в легендарне лісабонське нічне життя - особливо в Байрру Алту і в Докаш.

Уявлення про життя цього портового міста можна отримати на численних оглядових майданчиках, так званих "мірадоуруш". Там, сидячи в затишному кафе, можна насолодитися панорамою міста на семи пагорбах. Нітрохи не поступаються в популярності цим майданчикам і старовинні транспортні засоби, що доставляють пасажирів наверх. Крім старовинних трамваїв, тут ще працюють кілька старих фунікулерів і підйомників, що додають картині міста особливу принадність. Підйомник "Санта Жуст", введений в експлуатацію ще в 1902 році, вважається одним з символів Лісабона.

Відпочинок в Португалії з Мансаною просто неможливо уявити собі без відвідин столиці цієї країни. Лісабон зустрічає численних туристів романтичними вигинами вузьких вуличок Старого міста, помпезною пишністю палаців, тишею і прохолодою парків, затишком кафе й ресторанів, що пропонують відвідувачам вишукані блюда місцевої і європейської кухні.
 
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ