про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду

Тури в Порто із Києва, відпочинок в Порто

Порто - це виняткове й красиве місто Португалії. Від нього пішла назва всієї країни. Воно розташоване на півночі країни і стоїть в гирлі річки Дору. Порто зберіг первозданність середньовіччя і буквально "дихає" історією. Це старе місто захоплює туристів своїми лабіринтом вулиць і провулків, середньовічними будинками і будівлями в стилі бароко або модерну.

Порто є також найважливішим економічним центром півночі країни, це другий за величиною порт Португалії. Це батьківщина Генріха Мореплавця. Місто волелюбне, навіть король не мав у Порту своєї резиденції і змушений був проживати на правах гостя в палаці єпископа, а аристократи не повинні були знаходиться в місті більше трьох днів. А диктаторський режим Салазара з самого початку не користувався тут жодною популярністю.

Головною визначною пам'яткою Порто є Кафедральний собор 12 століття. Релігійна пам'ятка розташовується в центрі міста і має дуже цікаву історію. Більше 8 століть тому на місці собору розташовувалася потужна фортеця, яка неодноразово рятувала місто під час військових дій. Пізніше споруду переобладнали в прекрасний собор, який сьогодні прикрашають вишукані вітражі і фрески. Головною прикрасою святині залишається масивний срібний вівтар.

Крім того, Вам варто відвідати Палац єпископа, будівлю Біржі, міську Ратушу, площу Свободи з красивими будівлями XIX-XXвв., Вулицю Руа-даш-Флоріш, прибережний квартал Рібейра з мальовничими фасадами будинків. По річці Дору можна здійснити подорож на прогулянковому кораблику. Чотири моста з'єднують Порту з його містом-супутником Віла-Нова-ді-Гайя, де вже понад 300 років знаходяться знамениті сховища портвейну, де розміщений єдиний у світі Музей портвейну.

Ботанічний сад Порто
- найстаріший в Португалії (1772 р.), тут збереглися прекрасні старі оранжереї. У Порту знаходиться декілька музеїв, концертних залів, театрів.

Звичаї.
Однією з головних національних особливостей місцевих жителів є непереборна пристрасть до свят і масових урочистостей. Барвисті карнавали, костюмовані бали і ходи тут відбуваються з різних причин: місцеві жителі шанують численних покровителів міста і святих, проводять ярмарки і здійснюють паломництва до святих місць. Народні гуляння зазвичай супроводжуються танцювальними і музичними виставами, феєрверками, а також великою кількістю ласощів, які пропонують учасникам свята місцеві кафе.

Існує у місцевих жителів і маса цікавих традицій, які неодмінно варто дотримати під час святкування знаменних дат і подій. Оскільки найважливішим національним символом є виноградна лоза, то з давніх часів хорошою прикметою є присутність на святковому столі винограду. У новорічну ніч, коли годинник б'є опівночі обов'язково потрібно з'їсти виноградину і загадати заповітне бажання - воно неодмінно збудеться. Багаті святкові вбрання, які місцеві жителі надягають на свято, розшиті майстерними візерунками. Якщо придивитися, то в хитромудрих візерунках можна впізнати щось, що нагадує виноградну лозу. Вона вважається символом багатства і благополуччя, тому візерунки із зображенням лози прикрашають не тільки одяг, але і різні предмети інтер'єру.

Не менш своєрідним символом міста є вежа Клорігуш, на вершині якої обладнаний просторий оглядовий майданчик. Всі бажаючі можуть піднятися на вершину вежі і у всіх подробицях розглянути прекрасне місто.

Ресторани і кулінарні особливості Порто.
Деякі знавці кулінарії називають страви португальської кухні «селянськими» за їх простоту і ситність. В основі більшості національних страв використовується м'ясо і риба. А в меню будь-якого ресторану Порту завжди є головна місцева страва - яловичі потрухи з Порту. Порту також, нарівні з Лісабоном, є центром фадо - місцевих виконавців, яких можна почути в клубах і ресторанах міста.

Багато зірок наших днів, в тому числі, і Джон Малкович, вважають його найромантичнішим містом у світі. І в цьому є якась частка правди. Адже коли туман піднімається над річкою і океаном, він огортає вулиці своїм таємничим плащем і при цьому сіреі гранітне місто зачарує Вас до глибини душі. А в яскравий сонячний день Порту здається таким же веселим і повним життєлюбства, як відчайдушний моряк, що вийшов на берег.

Ви запитаєте, де можна купити кращий портвейн? Думок багато, але відповідь одна. Це можна зробити тільки в Порто, адже не дарма від назви міста відбулася назва "портвейн". Найкращий і неперевершений смак портвейну відчуєте в красивому місті-порту Португалії - Порту!

Мости Порто, лабіринти вуличок і провулків, мальовничі фасади будинків роблять його одним з найчарівніших міст Європи і це по праву заслуговує того, щоб відвідати це невимовної краси місто, яке у своєму арсеналі має безліч таємничих особливостей та відмінностей.

Відпочивайте з Мансаной! І нехай Порто стане для вас реальністю!
 
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ