про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду

Тури в Сінтру із Києва, відпочинок в Сінтру

Сінтра - невелике португальське містечко, що приваблює своєю чарівністю, неймовірною красою і видимим зв'язком з минулим. У 1995 р. місто було занесене ЮНЕСКО в список світової спадщини.

Воно цікаве перш за все своєю історією і будучи в околицях Лісабона, Ви просто зобов'язані відвідати Сінтру. Старе мавританське місто, яке було захоплене в 1147 році португальським королем Альфонсом 1 і залишалося літньою резиденцією португальських королів і аристократії більше 600 років.

Сьогодні Сінтра є популярним туристичним напрямом,
не тільки через свій м'який помірний клімат, але і живописне розташування у підніжжя невисоких прибережних гір Сьєрра да Сінтра, які підносяться над містом. Однак найбільш важливими пам'ятками міста є його історичні місця. У місті можна знайти багато замків і палаців, які досі зберегли свою первозданність. Ці замки містять історичні й художні колекції, що привертають в місто португальських та іноземних художників. Чарівні обриси міського пейзажу, створені зеленими лісами, екзотичними квітами і вишуканими палацами, так і приваблюють людей з усього світу, охочих відчути себе в ролі короля або барона.

Сьогодні туристам, що приїжджають до Сінтру, пропонують воістину королівський відпочинок з усіма його складовими: балами, пишними трапезами та іншими розвагами минулих років. Поринути в атмосферу старовинної розкоші можна, в так званих, поузадах - своєрідних готелях, розташованих у відреставрованих замках, садибах, монастирях чи парках.

Поузади
придумали в Португалії більше 60 років тому. На сьогоднішній день їх сорок три. Поузади діляться на категорії - «шарм», «природа» й «історія». Перші розташовані в чарівних, але не надто відомих садибах, другі - на території національних парків, треті - найпрестижніші - у знаменитих історичних будівлях.

Символом міста є Національний Палац, колишня літня резиденція королів з 15 століття, з його величезними конічними білими баштами-димарями, що підносяться над палацовою кухнею і їх видно з досить великої відстані. Це один з найбільш яскравих зразків королівської архітектури в Португалії. Палац прикрашений дерев'яним різьбленням, стінною керамічною плиткою, що привезли до Португалії арабами.

У Сінтрі до історії можна доторкнутися практично скрізь.
У деяких місцях її навіть можна спробувати на смак. Кухні королівського палацу Синтри запрошують бажаючих на вечерю. Трапези в стилі 16 століття з костюмованими балами проходять з червня по жовтень в кожну останню неділі місяця.

Однією з цікавих, але не менш важливих пам'яток Сінтри є виноробство на рівні світових стандартів, також його традиційні тістечка і кулінарія, сувенірна продукція.

Для досягнення високої якості вина, деякі його сорти витримують і до 50 років. Каларішські вина практично не експортуються, так що спробувати їх можна лише тут. Завдяки цьому Каларіш і Сінтра перетворилися в Мекку для гурманів.

Тут можна зустріти рослини рідкісних видів, яких немає більше ніде в Португалії, чому сприяє м'яких клімат Португалії. Це справжній зелений рай з незвичайно цілющим гірським повітрям. У Сінтрі є все для відпочинку: золотий пісок пляжів Прайя даш Масаші і Прайя Гранде, чиста вода Атлантики, і величне узбережжя, багаті можливості для серфінгу і рибалки. А одним з основних видів відпочинку для людей, що зупинилися в Сінтрі - це гра в гольф.

Як дістатися.
Від Лісабона до Сінтри - 27 кілометрів.

Ресторани.
Найстаріший ресторан Сінтри - Cafe de Paris - розташований в самому центрі старого міста. З його балкона відкривається чудовий вид на Королівський палац. Також знаменитий своєю кухнею, зокрема, відмінним ягням. В цілому, в Сінтрі немає поганих ресторанів. Тут можна відмінно пообідати в ресторані, барі чи кафе.

Англійський поет Байрон назвав Синтру «новим раєм», в якому «красотам немає ні міри, ні числа». Приїжджайте і самі переконаєтеся в цьому.

Пориньте в романтичний характер чарівною португальської Синтри і Ви відчуєте справжній незабутній відпочинок по-королівськи!


А разом з Мансаною - все це реально!
 
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ