про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду

Тури в Коїмбру із Києва, відпочинок в Коїмбру

Коїмбра, розташована на заході, була першою столицею країни. Сьогодні місто змінилося, але воно як і раніше є одним з найбільших в Португалії. Краса міста Коїмбра безсумнівна. Це ліс каплиць і фонтанів, чарівних будівель з багатою історією і культурою.

Коїмбра - це головне місто центральної Португалії, торговий і транспортний центр. Він знаменитий своїм університетом, заснованим в 1290 р. В Коїмбрі слід подивитися колекцію скульптур XVI в., Римський акведук, собор XII в. в романському стилі, церква Санта-Круз XVI в., церква Святої Клари, що є об'єктом світової спадщини ЮНЕСКО. На південь від міста розташований найбільший в Португалії пам'ятник давньоримської архітектури - руїни Конімбрігі.

Коїмбра умовно розділена на два великих райони. «Верхнє місто», це найстародавніша частина міста, оточена середньовічною стіною. У ній знаходяться старовинні пам'ятки. «Нижнє місто», переважаючий за розмірами район міста, знаходиться поза старовинних стін. Кожен район по-своєму цікавий для туристів і має власний шарм.

Центр міста розташовується на пагорбі. Тут стоїть старий будинок університету, в тіні якого проходить повсякденне життя Коїмбри. Університет є головною визначною пам'яткою Коїмбри. Він розташований в старовинному районі «Верхнього міста», в найвищій його точці. Колись, у давнину, студентам заборонялося виходити за межі «Верхнього міста». Сама будівля Університету вибудована в стилі бароко, а на його каплиці висить старовинний дзвін, прозваний студентами «Коза», який в старі часи дзвонив перед початком занять і після їх завершення. У внутрішньому дворі Університету знаходиться статуя Жуана III, який не тільки повернув Університет в Коїмбру, але й подарував під його потреби королівський палац.

А поруч з Університетом, знаходиться Стара Бібліотека, заснована королем Жуаном V. Портал Бібліотеки прикрашений двома колонами. Внутрішні приміщення, багато прикрашені орнаментами і розписами, оброблені в золотих, синіх і червоних тонах. А прикрашені інкрустаціями столи бібліотеки, виготовлені з цінних, благородних порід дерев.

Поблизу від Університету знаходяться два архітектурні шедеври Коїмбри - Собор Се-Велья і Собор Се-Нова. Побудований в XI столітті, в честь перемоги християн над маврами, Собор Се-Велья став справжнім релігійним символом міста. У Соборі Се-Велья коронувалися португальські королі. На його території похований перший губернатор Коїмбри - Сісінанду. Зовнішній вигляд Собору, більше нагадує фортецю, ніж храм. Виконаний собор у романському стилі. Цікаво, що внутрішнє убрання собору виконане в мавританському стилі. Найпрекраснішою частиною Собору Се-Велья, без сумніву, є вівтар з романськими капітелями, що носить назву «Вознесіння Діви Марії».

На противагу Собору Се-Велья, Собор Се-Нова, не може похвалитися давниною віків. Він був зведений у стилі бароко, в 1598 році, єзуїтами. Але після скасування ордена єзуїтів в 1759 році, Собор Се-Нова став частиною резиденції єпископа.

Не менш цікава церква Санта-Круж. Побудована вона була за наказом першого португальського короля Альфоно Енрікеш. Тут же він і похований разом з сином Саншу. У давнину, церква займала значну область і була першим культурним центром міста, до появи Університету. Але втративши своє призначення, Церква Санта-Круж прийшла в запустіння. Однак у 1502 році, за наказом короля Мануела I, церква була повністю відновлена. Сьогодні Церква Санта-Круж, це тихе одухотворене місце, в яке люди приходять, щоб віддати данину поваги людям, що побудували цю країну.

У 16 км на північний захід від Коїмбри розташована Фатіма, всесвітньо відоме місце паломництва. У двох кілометрах від Фатіми 13 травня 1917 відбулося диво явища Діви Марії дітям. З тих пір кожен рік в цей час сотні тисяч католиків з'їжджаються сюди, щоб вклонитися Богоматері з Фатіми. Центром паломництва є великий майданчик-еспланада перед Базилікою Св. Діви з місцевого білого вапняку (щоб вмістити всіх віруючих, площа зроблена вдвічі більшою, ніж площа Св. Петра у Ватикані) і Церква Бачення, побудована на місці чудесного явища. В даний час місто придбало міжнародне значення, тут регулярно проводяться релігійні церемонії, а при Базиліці виникло безліч релігійних орденів.

На схилі пагорба розташувався Ботанічний сад - найстаріший в країні. Його заснував у 1772 році маркіз де Помбал. Тут збереглися прекрасні старі оранжереї і парк замкового типу. У колекції рослин з багатьох країн світу є 40 різних видів евкаліпта. Звідси це дерево почало свій переможний хід всією країною.

На території міста Коїмбри знаходиться також і музична школа - лірична і віртуозна - яка полюбилася португальцям всіх віків, і ніколи не залишає гостей байдужими. Численні бельведери міста з запаморочливими краєвидами на річку, мости, середньовічні квартали створюють ліричний настрій, яке якнайкраще відповідає цій музиці.

Місто саме по собі затишне, його історичною частиною приємно прогулятися і вдень, і ввечері. У вузьких вуличках біля набережної є безліч маленьких магазинів, зокрема, взуттєвих.

Незабутня атмосфера академічного міста, стародавні легенди і повір'я, що огортає провулки надовго залишаться у Вашій пам'яті, а якщо буде важко розлучитися з улюбленим Університетом, можна купити в дорогу традиційний студентський чорний плащ і емблеми. Це буде прекрасним сувеніром і нагадуватиме про те, що Ви відмінно провели час у незабутньому місті Португалії - Коїмбрі!

Культура, історія і різноманітність величі старого міста зачаровує і возз'єднує багатьох людей зі всього світу. Культурна столиця робить своє, радуючи око відвідувачів. А ми робимо все заради Вас, відкриваючи більш нові і нові горизонти втулення Ваших мрій.

Приємного відпочинку!
 
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ