про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
/
Новорічні тури

Відпочинок / тури в Іспанію на Новий рік 2025

Новий рік в Іспанії - це особливе свято. Зимові свята тут проходять веселіше і яскравіше за усіх в Європі. Тут не прийнято зустрічати Новий рік за святковим столом, усі поспішають на карнавали і вуличні ходи.

Якщо ви хочете зустріти відмінний рік, то вибирайте святкування Нового року в Мадриді або Барселоні. Тут тисячі людей зустрічаються на головній площі, щоб з'їсти дванадцять виноградин, загадати бажання, зустріти Новий рік і подивитися незабутній фейєрверк. Площі перетворюються на одну велику вечірку з фантастичною атмосферою. Конфетті, гірлянди, музика, фейєрверки, музичні труби і люди в карнавальних костюмах з дивовижним святом в душі - усе це Новий рік в Іспанії.

 
Новорічні тури в Іспанію, 2024 г.
Барселона Блиц-Барселона Light BB авто 22 декабря 4 дн. 596€  
Все новорічні тури Ціни із Києва / України на 1 особуРекомендуємо побувати у Барселоні, яка відома шедевром ландшафтного дизайну - парком Гуеля, Готичним кварталом, монументом Колумбу, рицарськими замками в Коста-Браві і Коста-Бланці, замоком Санта-Барбара, піщаними дюнами і, звичайно ж, комплексом розваг Порт Авентура.

Також можна відвідати Мадрид, де знаходяться числені пам'ятники історії й архитектури, серед яких Королівський палац в оточенні садів, Палац Буен Ретіро, площа Вілья і Королівська фабрика гобеленів. Чи заїхати в Андалусію, де на Вас чекають середньовічні фортеці, кафедральні собори, арабські вежі, зведені в 11 столітті, древні поселення Андалусії.
Купуючи тури на Новий рік в Іспанію, Ви також можете відвідати колиску іспанської кориди - місто Ронда.

Тур в Іспанію - це дивовижна можливість побувати на карнавалах, покататися на лижах в Сьєрра-Неваді, відвідати кращі іспанські магазини на п'ятикілометрову Shopping Line, і спробувати справжній іспанський хамон.
Таня
Хочете відпочити?
подзвоніть
(+38 044) 331-38-78
(+38 067) 488-05-25
(+38 050) 383-28-23
напишіть
tmmansana.com
Mansana.UA
 
Різниця в часі:  -1 година
Місцевий час:  Мадрид –  11:42
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ