про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
/
Коста Бланка

Тури в Коста Бланку із Києва, відпочинок в Коста Бланку

Білий берег Коста-Бланка - один з головних туристичних центрів країни. Що й не дивно: цей курорт - рекордсмен Іспанії за кількістю «блакитних прапорів», тут 305 сонячних днів у році. Крім морського відпочинку, на узбережжі добре розвинений пізнавальний, екологічний, культурний, спортивний і подієвий туризм.

Основні курорти


Найбільш популярні:
Бенідорм, Аліканте, Торревьеха.

Аліканте - відомий туристичний центр узбережжя Коста Бланка, місто, в архітектурі якого своєрідно поєднуються елементи грецького, романського, мавританського, готичного стилів, бароко і модерну.

Бенідорм - найбільший туристичний центр узбережжя Costa Blanca, є одним з найбільш знаменитих курортів Іспанії.

Гандіа - тихе старовинне місто на березі річки Серпіс (Serpis). Недалеко від нього знаходиться туристичний центр з красивим парком і жвавими вулицями. Тут прекрасні пляжі загальною протяжністю близько 12 км.

У Деніа - близько 20 км відмінних піщаних пляжів з невеликими бухтами. Тут збереглися стіни і вежі замку, побудованого ще за часів маврів - нині на його території знаходиться археологічний музей. Недалеко від міста в містечку Вергела (Vergel) розташований Safari Park, цікавий своєю «Виставою дельфінів».

Альтеа - невелике містечко в 10 км від Бенідорм з безліччю художніх галерей, «колонією» художників, кафе, ресторанами і барами.

Кальпе розташований приблизно в 12 км від Альтеа біля підніжжя гори Іфач, старовинна оглядова вежа на вершині якої стала символом узбережжя Коста-Бланка. Біля підніжжя гори знаходиться заповідна паркова зона, де представлено понад 300 видів рослин, у тому числі - незвичайні гвоздики і орхідеї.

Хавеа знаходиться у 27 км на північ від Кальпе і вважається ідеальним місцем для тихого і спокійного сімейного відпочинку: тут прекрасне повітря, мальовничі околиці, велика кількість фруктів. У Хавеї хороші піщані пляжі з широким вибором водних видів спорту.

Віллайоса - містечко, в останні роки відоме також під назвою La Vila. В кінці липня тут проходять барвисті святкування, присвячені Святій Марті - місцевій патронесі.
 
Таня
Хочете відпочити?
подзвоніть
(+38 044) 331-38-78
(+38 067) 488-05-25
(+38 050) 383-28-23
напишіть
tmmansana.com
Mansana.UA
 
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ