про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)220-28-00
Осокорки - мапа проїзду
/
/
/
Мадрид

Тури в Мадрид із Києва, відпочинок в Мадрид

Столиця Іспанії Мадрид (3,2 млн. жителів) знаходиться в центрі Піренейського півострова. Місто розташоване на висоті 646 м над рівнем моря, вище, ніж будь-яка інша європейська столиця. Початок заселення цих місць відноситься до доісторичного періоду, але по-справжньому забудовуватися і розвиватися Мадрид став в XVI в., Коли король Філіп II вирішив зробити його столицею.

Мадрид - один з найкрасивіших і популярних міст світу. Місто ніколи не було спокійним і тихим місцем. Свято життя в яскравому і енергійному Мадриді не припиняється ні на хвилину.

Після першого ковтка свіжого гірського повітря наступне, чим Ви захочете насолодитися, - це величезне блакитне небо з купчастими хмарами, увіковічене в картинах Веласкеса. Відома іспанська приказка говорить «З Мадрида на небеса» ("De Madrid al cielo"), маючи на увазі близькість неба. Дійсно, в центрі кастильського плато на висоті 500 метрів здається, що до неба можна дістати рукою. Відчуття особливого простору з'являється через поєднання стародавніх будівель з червоним череним дахом, церков з червоної цегли в мудехарському стилі, і дахів і шпилів з сірої плитки, залишеними нащадкам монархами Габсбурзької династії, завдяки яким Мадрид у 1561 році став столицею Іспанії.

Тим туристам, які втомилися від походів галереями Мадрида, можна порадити зробити перерву і відправитися на Пласа де Торос, найбільшій арені для бою биків в Іспанії, де регулярно проводяться бої. Любителі спорту і менш кровожерливих видовищ можуть подивитися відкриття ігор найбільш популярних команд Іспанії: Реал Мадрид або Атлетіко де Мадрид.

За кількістю ресторанів, театрів і магазинів Мадрид займає перше місце в країні і одне з найвищих в Європі.

Будучи найвищою столицею Європи, Мадрид дуже жаркий влітку і досить прохолодний взимку, а навесні і восени тут панує помірна погода. Весна - це найкращий час для візиту і прогулянок у скверах і алеях цього густонаселеного міста.
 
Марина
Хочете відпочити?
подзвоніть
(+38 044) 220-28-00
(+38 067) 488-05-25
(+38 050) 383-28-23
напишіть
mmmansana.ua
Mansana.UA
 
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ