про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
Шрі-Ланка

Відпочинок / тури в Шрі-Ланку із Києва

ШРІ ЛАНКА ціни 2019 з вільотом із Київа. Ми також пропонуємо вам купити путівки в Шрі-Ланку з перельотом з інших міст України: Одеси, Харкова. Ви можете купити відпочинок на морі або комбіновані тури: екскурсійні тури (2-5 днів) + відпочинок на узбережжі. Досвід нашої компанії в організації відпочінку в Шрі Ланці понад 10 років. Нижче наведені варіанти відпочинку на узбережжі з перельотом з Києва (ціни вказані на одну людину). Якщо ви не знайшли потрібну пропозицію: 

 

Тури і відпочинок в Шрі-Ланці в 2019 г.

Відпочинок на Індійському океані Шрі-Ланки
Marina Passikudah, 3* перелет Fly Dubai! BB авіа июль 9 дн. 820$  
Passi Villa, 4* перелет Fly Dubai! BB авіа июль 9 дн. 840$  
Amaya Beach Passikudah, 4* перелет Fly Dubai! BB авіа июль 9 дн. 890$  
The Calm Resort & SPA, 4* перелет Fly Dubai! BB авіа июль 9 дн. 900$  
Anilana Pasikudah, 4* перелет Fly Dubai! BB авіа июль 9 дн. 940$  
Maalu Maalu Resort & Spa, 5* перелет Fly Dubai! BB авіа июль 9 дн. 960$  
Sun Aqua Pasikudah, 4* перелет Fly Dubai! BB авіа июль 9 дн. 990$  
Трінкомале Trinco Blu by Cinnamon, 4* перелет Fly Dubai! BB авіа июль 9 дн. 830$  
Anantamaa, 4* перелет Fly Dubai! BB авіа июль 9 дн. 900$  
Jungle Beach Resort, 5* перелет Fly Dubai! BB авіа июль 9 дн. 910$  
Anilana Nilaveli, 5* перелет Fly Dubai! BB авіа июль 9 дн. 960$  
Всі пропозиції відпочинку на морі Ціни із Києва / України на 1 особу
Екскурсійні тури Шрі-Ланки
Сокровища Шри Ланки HB авіа круглогодично 4 дн. за запитом  
Сокровища Мечты HB авіа круглогодично 5 дн. за запитом  
Природа и культура Шри Ланки HB авіа круглогодично 6 дн. за запитом  
Райский остров HB авіа круглогодично 7 дн. за запитом  
Все екскурсійні тури Ціни із Києва / України на 1 особу

Шрі-Ланка - острів раю. Улюблена країна романтиків і шукачів пригод. Єдина країна в світі, де краса природи не поступається красі історії. Шрі-Ланка вражає всіх своєю тропічною рослинністю в міжгірних лощинах, водоспадами й плантаціями чаю. Буддійські храми, королівські палаци, наскельний живопис, печерні храми - все це теж Шрі-Ланка.

Жодна інша країна світу не зможе запропонувати своєму гостеві стільки цікавого, захоплюючого, дивного й екзотичного як Шрі-Ланка. У який би час року ви не приїхали на відпочинок в Шрі-Ланку, все оточує відчуття вічного літа. Природні визначні пам'ятки, це численні заповідники, що зберігають багатий тваринний та пташиний світ острова, такі, як національний парк Яла, національний парк Віллпатту. Шрі-Ланка примітна тим, що в ній єдиній досі збереглася значна кількість у природі диких індійських слонів, що вільно живуть. Головне багатство - це чай, тому що тут він найкращий.

Популярністю в Шрі-Ланці користуються приморські курортні міста (Моратува, Галле), історичні пам'ятки Канді, Анурадхапури, Полоннаруви, Сігіріі, гірський курорт Нувара-Елія. Туристи відвідують також чайні плантації, національні парки і релігійно-історичні пам'ятники буддизму, наприклад, храм Зуба Будди в Канді. Традиційною популярністю користується на Шрі-Ланці - крикет.

Шрі-Ланка - це чудові піщані пляжі, кокосові пальми, що схиляються до теплих вод, блискучі водоспади, ріки й ліси, пагорби і долини, дивно гармонійно сполучаються з величними храмами й древніми пам'ятниками архітектури. А ще потаєні бухти і затоки, блиск тропічної веселки, кристально чиста вода кольору сапфіра, підводні коралові сади, останки затонулих кораблів, мілководдя, що кишать рибами небаченої забарвлення - і це лише небагато що з того, що може подарувати вам відпочинок з Мансаною на Шрі-Ланці.

Щось є на Шрі-Ланці, що притягує сюди знову і знову.


Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ