про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
/
Індурува

Тури в Індуруву із Києва, відпочинок в Індуруві

Індурува відносно недавно отримав статус курортного міста, але в ньому вже є добре розвинена інфраструктура. Побудовані сучасні комфортабельні готелі, найбільш відомими з яких є Emerald Bay і Induruwa Beach, працює велика кількість невеликих ресторанчиків і кафе, в яких можна спробувати як страви місцевої, так і європейської кухні. Тут, в основному, подають страви, приготовані з риби і морепродуктів. Вечорами на території готелів влаштовуються різні шоу, працюють дискотеки.

Навколо Індуруви розташовані безлюдні пляжі, оточені пишною рослинністю тропіків. Пляжі в Індуруве пологі, а це значить, що під час відливу кожен може прогулятися по мокрому піску, відійшовши від брега на десятки метрів. Ці прогулянки дуже захоплюючі, тому в пісочку легко виявити різні черепашки, красиві камінчики і шматочки коралів, внесені прибоєм. Крім того, в період відпливу настає пора збору молюсків, крабів і іншої живності, яку місцеві ресторатори вміло готують і подають зголоднілим туристам.

Селище Індурува обрамлене прекрасними пагорбами, чайними плантаціями і кокосовими гаями. Індурува - відмінне місце відпочинку для тих, хто втомився від міського ритму життя, шуму, скупчення людей і хоче спокійно побродити тихими вуличкасми маленького містечка, помилуватися незайманою природою і оглянути храми буддистів.

Готелі Індуруви розташовані на пляжі, який простягнувся на багато кілометрів за межі селища. З вікон номерів видно океан. Також помилуватися морським видом можна з лоджій, де встановлені столики та плетені шезлонги. На балкончику так приємно вечорком спостерігати за заходом, потягуючи смачний фруктовий коктейль через тонку тростинку.

 
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ