про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)220-28-00
Осокорки - мапа проїзду
/
/
/
Стамбул

Тури в Стамбул із Києва, відпочинок в Стамбулі

Стамбул (він же Константинополь, він же Царьград) - горизонт, повний куполів і мінаретів, колоритні вигуки продавців на східних базарах, пряні запахи спецій і чаю, барвисті шарфи і мощені дороги.

Відвідати Стамбул - значить занурити себе в море почуттів і пристрасті. Це місто не можна не любити, як можна не любити витончений Париж, похмурий Лондон і ефектний Нью-Йорк.

Стамбул поєднує в собі всі характерні риси східної культури з останніми досягненнями західної цивілізації. Стамбул - мегаполіс, розташований одразу в двох частинах світу.

У Стамбулі зібрані найкращі товари з усіх куточків Туреччини. Ювелірні прикраси, килими, шкіряні куртки, витончена нижня білизна - ось тільки мала дещиця всього того, що Ви зможете знайти в крамницях, магазинах і бутіках Стамбулу.

«Узункарсі Каддесі»
- місце, де продаються оригінальні зразки одягу і вироби з дерева.

На Єгипетському базарі («Мізір Карсісі») можна знайти всілякі спеції, сушені фрукти, гомеопатичні засоби і рідкісні лікарські рослини.

Обов'язково відвідайте «Капали Карс», або «Закритий базар», розташований в старій частині міста, тут знаходяться більше 4000 магазинчиків, які щільно прилягають один до іншого.
 
Ксения
Хочете відпочити?
подзвоніть
(+38 044) 592-69-05
(+38 067) 230-74-70
(+38 050) 410-48-36
напишіть
smmansana.ua
Mansana.UA
 
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ