про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
/
Кайо Гільєрмо

Тури в Кайо Гільєрмо із Києва, відпочинок в Кайо Гільєрмо

Кайо Гільєрмо - невеликий острівець, розташований в Атлантичному океані. За допомогою насипної дамби він сполучений з сусіднім островом Кайо Коко і з Кубою. "Безлюдний острів" Кайо Гільєрмо є заповідною зоною з винятковою флорою і фауною. 90% його території - нічим не зайнята земля, вкрита мангровими чагарниками і пальмовими гаями. Під зеленим покривом ховаються сотні щебечучих птахів, серед яких - рідкісна картакуба - справжня перлина кубинської фауни.

Пляжі на Кайо Гільєрмо вважаються одними з кращих на кубинському архіпелазі - дрібний пісок, дуже чисте море і тиша, що панує навколо, підкорюють всіх гостей, що відвідують цей острів. Ель Пасо і Плайя Пілар - основні пляжі острова Гільєрмо - прикрашає величезна піщана дюна висотою 15 метрів. Кораловий бар'єр, що знаходиться в провінції Сьего де Авіла, займає площу більше 400 км і є другим у світі за величиною, поступаючись лише австралійському Великому Бар'єрному рифу. Кайо Гілермо був одним з улюблених місць Хемінгуея, його яхта до цих пір стоїть на приколі на пляжі Пілар.

Вода тут настільки чиста,
що нагадує біля берегів гігантський акваріум, який дає можливість вивчити завдяки центру підводного плавання, що знаходиться на острові. Вашим поглядам будуть відкриті прекрасні коралові рифи і незвичайні за красою печери. Крім того, на острові можна насолодитися прекрасною риболовлею.

Абалон, Екшн Спорт і Коко Дайвінг центр пропонують курси з навчання підводному плаванню, які надають як денні, так і нічні занурення. А Абалон центрі Ви можете відвідати дивовижне шоу, головні герої якого - акули.
 
Марина
Хочете відпочити?
подзвоніть
(+38 044) 331-38-78
(+38 067) 488-05-25
(+38 050) 383-28-23
напишіть
mmmansana.ua
Mansana.UA
 
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ