про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду

Тури в Луару із Києва, відпочинок в Луару

Луара розташована в центрі Франції і всесвітньо відома своїми замками і винами. Крім "Дороги замків і вин", з її історичними музеями, замками французьких королів і винними ярмарками, можна відвідати ферми равликів і винні погреби, здійснити прогулянку на вертольоті над всім регіоном, зайнятися гольфом або верховою їздою.

Календар розваг Луари:

  • липень - фестиваль в Турі, присвячений Луарі, театральні та музичні вистави на берегах Луари;
  • середина липня - кінець серпня - костюмована історична вистава з феєрверком;
  • по п'ятницях - гастрономічний ринок в Турі 16.00-22.00.

Тур - місто, засноване в I столітті до н.е., зберіг своє середньовічне обличчя: будинки, церкви, собор Сен-Гасьен (закладений в IV столітті н.е) і Сен-Жюльєн XIII-го в. Можна відвідати: музей витончених мистецтв XVII-го століття, музей вина долини Луари, руїни собору Сен-Мартен, площу Gragoire de Tours і площу Plumereau, оточену будинками XV-го і XVI-го ст. Місто Тур розташоване в 240 км від Парижа, 1:00 на прямому поїзді.

Амбуаз. Місто Амбуаз засноване в III столітті н.е., належало різним королівським династіям. Знамените своїм замком, побудованим Франсуа I-им, в якому провів останні роки життя Леонардо да Вінчі, і на території якого він був похований у церкві Сент-Юбер. Історичний центр Амбуаз можна відвідати або на маленькому потязі, або в запряженій колясці. Варто також побачити собор Collagiale Saint-Denis (чудові вітражі) і замок Clos-Lucq - музей Леонардо да Вінчі.
 
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ