про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
/
Фуджейра

Тури в Фуджейру із Києва, відпочинок в Фуджейрі

Наймолодший емірат Фуджейра (колись він був частиною Шарджі і став самостійним тільки в 1953 році) - майже незайманий скарб Арабського моря. На відміну від інших князівств, розташовується на березі не Персидської затоки, а Індійського океану (Оманської затоки). Значну частину її території займають гори, що підступають до побережжя майже впритул. Столиця Фуджейра - осередок ділового життя емірату.

Головне достоїнство емірату - дивовижна природа.
Це і прекрасні гори Хаджар, і найчистіше море, прекрасні пляжі й багато зелені, якою не можуть похвалитися інші емірати, а також не так багато хмарочосів, як в Дубаї або Абу-Дабі. Фантастична краса первозданної природи Фуджейра ще зовсім недавно була прихована від сторонніх поглядів за гірською грядою Хаджар. Сьогодні, подорожуючи по дорогах емірату, можна насолодитися чудовими пейзажами, хоча смарагдові оази з родючими грунтами і невеликі древні поселення, як і раніше, ховаються в долинах гір.

Високі гори,
переливаються різними відтінками, мінеральні джерела, що вириваються з земних глибин, глибокі ущелини, прекрасні піщані пляжі і тепле блакитне море - природа щедро прикрасила цей тихий куточок.

Також найбагатший підводний світ Індійського океану чекає тут любителів дайвінгу.

У Фуджейрі розташований музей з археологічною галереєю, куди доставлені знахідки з доісторичних поселень, виявлених поряд з довколишніми населеними пунктами Кідфа і бітна. Найбільш відомий - Т-подібний розкоп, який являє собою видовжене поховання, розділене на камери. Також саме тут знаходиться найстаріша мечеть Арабських Еміратів Аль-Бідія, побудована п'ять століть тому. Її щорічно відвідує кілька мільйонів туристів і паломників.

Дуже цікаві і середньовічні фортеці емірату: Аль-Хейль (колишній палац еміра Фуджейра) і Аль-бітна.

Форт Фуджейра - величезний замок, побудований в 1670 н.е. шейхом Мохаммедом Бін Матер Аль Шаркі. Він знаходиться в межах міста і складається з трьох масивних частин і декількох будівель і веж, оточуючих Стару Фуджейру. У Музеї Фуджейра зібрані пам'ятники різних історичних періодів і традиційні ремісничі вироби емірату.

Рухаючись Фуджейрою по узбережжю на північ, Ви потрапите в Корфаккан, Баддійю і Дібба - приємні приморські містечка. Поблизу від Баддійі прямо в шосе розташована незвичайної архітектури глинобитна Баддійська мечеть, яка вважається найстарішою збереженою в ОАЕ мечеттю. Дібба ж знаменита старовинним мусульманським кладовищем, де, за переказами, поховані воїни, які принесли сюди Іслам в 7 столітті н.е..
 

Тури і відпочинок в Фуджейрі в 2020 г.

Відпочинок на Персидском заливе и Аравийском море Фуджейри
Oceanic Hotel Khorfakkan, 4* BB авіа апрель 7 дн. 500$  
Intercontinental Fujairah Resort, 5* BB авіа апрель 7 дн. 570$  
Fujairah Rotana Resort Al Aqah Beach, 5* BB авіа апрель 7 дн. 600$  
Le Meridien Al Aqah Beach Resort, 5* BB авіа апрель 7 дн. 650$  
Всі пропозиції відпочинку на морі Ціни із Києва / України на 1 особу
Таня
Хочете відпочити?
подзвоніть
(+38 044) 331-38-78
(+38 067) 488-05-25
(+38 050) 383-28-23
напишіть
tmmansana.com
Mansana.UA
 
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ