про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
/
Сома Бей

Тури в Сома Бей із Києва, відпочинок в Сома Бей

На південь від Хургади розташовані курорти Макаді Бей, Сома Бей, кожен з яких є перлиною в намисті червономорських курортів Єгипту. Потопаючі в зелені комфортабельні готелі, побудовані, головним чином, в арабському стилі, піщані пляжі, краса коралових рифів - все це приваблює на нові курорти любителів підводного плавання та активних видів спорту.

Сома Бей - новий перспективний туристичний район, розташований на узбережжі Червоного моря, у мальовничих відокремлених затоках. Спочатку це узбережжя було пустельним і безлюдним. Його освоєння почалося в середині 1990-х років. Інвесторів залучало найчистіше море, розкішні пляжі, незайманість підводної флори і фауни, і, як не дивно, віддаленість від галасливої Хургади з її різношерстою і разномовною публікою.
Готелі тут виникали "гніздовим" способом: будувався перший великий готель, до якого підводилися всі необхідні комунікації, зводилася станція опріснення, а потім, на вже готовій інфраструктурі виникали інші готелі.

Готелі в Сома Бей переважно мають категорію 4-5*, причому досить непоганого рівня, про який говорять уже самі назви керуючих ланцюжків: SHERATON, IBEROTEL, SWISS INN, LE MERIDIEN.

Сома Бей - розташований в 47 км від Хургади. Характерною особливістю є те, що розташовані тут готелі стоять на пустинному березі, поблизу немає жодних населених пунктів. Бари, ресторани, магазини, диско й інша інфраструктура - тільки на території самого готелю, а за її межами - тільки пустеля й гори.

Сома Бей можна порекомендувати тим, хто любить спокійний відпочинок біля моря, водні види спорту, якісний сервіс, і хоче триматися подалі від шуму і гармидеру такого великого курорту, як прилегла Хургада.
У Сома Бей в 2001 році відкрився один з двох на африканському узбережжі Єгипту гольф-клубів.

 
Марина
Хочете відпочити?
подзвоніть
(+38 044) 331-38-78
(+38 067) 488-05-25
(+38 050) 383-28-23
напишіть
mmmansana.ua
Mansana.UA
 
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ